Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt eddig a legerdekesebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legerdekesebb szexualis elmenyetek? :D

Figyelt kérdés
Pl. Ciki, exkluziv sztorik johetnek.:D
2015. aug. 5. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:

egyik (mostmár) exemmel legelső d/gás közben ránk nyitottak nagybátyámék :D plusz a gyerekek :D


égőőő volt nem kicsit...de legalabb velem is történt ilyen..:)

2015. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Baratom 1 honap tavollet utan eljott ertem a vonatallomasra, amikor hazaertem. Mar keso volt. Megalltunk a hazunk elott es elakart koszonni de kicsit hevesebbek lettunk mint gondoltuk volna, en atmasztam az olelbe eselkezdtem kenyeztetni ot, amikor mar egy ideje benne voltunk a dologba es nem is kellett neki mar sok egyszer csak kopoktak a kocsi ablakan. Az egyik szomszed latta, hogy eg a lampa es megakart nezni nem hagytuk-e egve. Sajnos jo kozel erve mar eszrevette mi is tortenik. Nem nagyon tudta levenni a szemet a kezrol es a baratomrol.:D Nagyom gaz volt. Azota nem nagyon beszelgetunk.:D 23L
2015. aug. 5. 12:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Céges családi napon történt. Ebéd közben szóba elegyedtem a főnököm feleségével (nem túl szép, de azért takaros, középkorú nő), és kiderült, hogy jó pár közös témánk van (filmek, sport). Elég sokat beszélgettünk az ebédet követően is, sok egymásra mosolygás, nevetés közepette, aztán valahogy elindultunk sétálni az erdőbe (Csillebércen volt a rendezvény). Olyan elmélyedten beszélgettünk, hogy egyszer csak azon kaptam magam, hogy senki nincs körülöttünk, csak mi ketten, a fák meg a madarak... És bár nem volt túl vonzó, volt egy bájos mosolya, kisugárzása, és azon kaptam magam, hogy megkívántam. Persze próbáltam elhessegetni a gondolatot, de sajnos az érzés kölcsönös volt, így szépen lassan elkerülhetetlenül összesimultunk, és megtörtént a csók. Én megijedtem, de ő folytatni akarta, azt mondta, itt úgyse lát senki, és ami történik, az szigorúan köztünk marad,ő is félti a házasságát, az egzisztenciáját stb. Ettől picit megnyugodtam, meg hát akkr már visszavonhatatlanul elfogott az érzéki vágy, hogy érinthessem, csókolhassam, így csókolóztunk tovább, először finoman, aztán nyelvvel, egyre mélyebben, egyre vadabbul... a következő pillanatban azt éreztem, hogy az egyik keze csúszik lefelé a nadrágomra, és zipzáron megpihen. Erre erős merevedésem lett, amit persze ő is érzett, és elkezdte kökörösen simogatni a hímvesszőmet a nadrágomon keresztül. Én már alig bírtam magammal, az eszemmel még tudtam, hogy megálljt kell parancsolni, de nem ment, annyira finoman, erotikusan mozgatta az ujjait, egyre inkább nyomó mozdulatokkal, a hímvesszőm már majdnem szétrepedt a farmerben, olyan kemény volt, miközben a nyakamtól a fülemig harapdált, nyalogatott a nyelvével, egyre vadabbul. Én is elkezdtem tapogatni őt a könnnyű, nyári ruháján át, először a melleit, éreztem, ahogy a mellbimbói megkeményednek, majd haladtam lefelé, miközben ő már a nadrágomban matatott a finom ujjaival. Őrülten kívántam, nem érdekelt már semmi, csak őt akartam, érezni a testét, belé hatolni, felhúztam a szoknyáját, letoltam a nadrágomat, és alsúneműn keresztül dörgöltem a hímvesszőmet a vaginájához. Ő egyre hevesebben lihegett, csókolt, majd jött, aminek jönnie kellett: lehúztuk az alsóneműt is, megfogtam a kőkemény hímtagomat és először kívülről dörgöltem neki a csutaknedves kisajkainak, majd fogtam, és belé hatoltam. Egy fának dőlve csináltuk, pillanatok alatt eljutuottunk a csúcsra mindketten, majd zihálva öleltük át egymást, immár szinte teljesen meztelenül. Ekkor fülhasogató dudaszó törte meg a csendet, és pillanatok múlva döbbenten vettük észre, hogy kb. 5 méterre vagyunk a gyermekvasút síneitől. Nem volt időnk felöltözni, és elképedt arccal néztük végig, ahogy szép lassan elrobog közvetlenül mellettünk a vonat, tele döbbent arccal, minket bámuló kisiskolásokkal. Sosem fogom elfelejteni azt a napot...

Folytatása nem lett a dolognak, nem is találkoztunk többet utána. Se a főnököm, se a feleségem nem tudta meg sosem, hogy mi történt akkor és ott. (Azóta már nem ott dolgozom, de nem emiatt.)

2015. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nemzetiben a III. Richárd alatt a páholyban előbb csak szétújjaztam a lányt, majd letérdelt és leszopott, de végül beleült és alig alig mozdulva teleélveztem, közben többször is elment az alapján ahogy meg meg remegett a lába, de kívűlről (annak aki nem direkt minket figyelt csak oda oda pillantott) egész kultúráltan viselkedtünk.

Nem ez volt a legdurvább, de a legérdekesebb a benne a kényszerű visszafogottság és a belül tomboló vágyak közti feszültség és persze a helyszín izgalma miatt is. 31F

2015. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szeretem volna egy lánnyal kipróbálni ,úgy hogy a férjem is ott legyen és nézze végig. Ha van kedve szálljon be. Érdekes volt látni ,hogy egy széken ül mint a moziban és 2nőben gyönnyörködik . Láttam rajta ,hogy élvezi velem együtt azt az orgazmust amit nyaláskor kaptam és adtam vissza felé. Nem bírta sokáig és beszállt . Nekem külön élmény volt ,ahogyan a melleimet kényeztette a hölgy és ettől beindult a férjem és én számmal kényeztettem a férjem férfiasságát míg ő közben egy vibrátorral izgatott. Majd felváltva mind kettőnket jól megdolgozott. Amig ő hölgyet dugta addig én a hölgy melleivel és a vibrátorral játszottam. Hatalmas orgazmusa volt mind hármunknak. Nagyon élveztem amikor a férjem nem csak az én arcomra élvezett. Egyszer még biztos ,hogy lesz ilyen kalandunk.


32/N

Nem kérek pirvát üzenetet.

2015. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

a húgom 1,5 éves gyerek megtalálta a előző nap használt és kint felejtett vibrimet és azzal kezdett el játszani

pluszban sikeresen be is kapcsolta

:-D

2015. aug. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Uh. :)
2015. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!