Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen kevés a magas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kevés a magas férfi? Vagy csak engem kerülnek el?

Figyelt kérdés
175 cm magas vagyok, de olyan kevés a magas férfi. Szeretném ha az illető legalább 185 cm magas lenne, de úgy tűnik ez lehetetlen.
2015. aug. 5. 14:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát a 175 egy nőnél azért magas, és vannak csak lehet azon felül hogy magasat keresel mér válogatsz is
2015. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igazából nincsenek olyan kevesen csak a 150cm alacsony lányok is a 180+cm srácokat keresik így nagyrészük már foglalt :D
2015. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, én pont annyi vagyok és nem tartom magam magasnak, szerintem pont ez a 185 az átlag. Körülöttem szinte mindenki ekkora, se sokkal magasabbat, se sokkal alacsonyabbat nem nagyon ismerek.
2015. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez a 185 cm a minimum :D Egy magassarkúval már az is határeset.

Egyébként nem válogatok, csak nem viselem el a hazugokat, a bugyutákat, a nagyképűeket, dohányosokat, italozókat, drogosokat, suttyókat...szóval semmi különleges.

2015. aug. 5. 14:50
 5/14 anonim ***** válasza:

#2es vagyok, egyeseknek miért számít ez ennyire egyébként mint pl. neked ? Én 173cm vagyok exem 178cm 6 évig jártunk soha nem volt belőle semmi gond, sem a barátnői nem jegyezték meg a magasság különbségünket sem az én barátaim őt sem zavarta és engem sem :D


Csak szimplán a magasság matt megtennéd, hogy nem állsz szóba egy férfival ? Én eddig azt hittem, hogy ez csak az önbizalomhiányos srácok meséje/kifogása a sikertelenségükre :D

2015. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jah elkerülöd őket...a társaságomban majdnem mindenki 185 fölött van :D
2015. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5: Ez olyan, mintha utálnád a szőke nőket, akkor nem fogsz szőke nővel járni.
2015. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én 207 cm vagyok, szóval vannak xd

És kapásból ismerek is 3-4 olyan embert aki 185 felett van:D

2015. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
192 cm elég lenne? :D
2015. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát ha belegondolok.. én 190 vagyok kereken, nagyon ritkán futok bele nálam magasabb emberekbe. Az ismerőseim közül is mindenki alacsonyabb nálam, a családba szintén mindenki alacsonyabb. De azért 180-185 centis emberkékből azért van egy pár. Felette már nagyon ritkul.
2015. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!