Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen kevés a magas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kevés a magas férfi? Vagy csak engem kerülnek el?

Figyelt kérdés
175 cm magas vagyok, de olyan kevés a magas férfi. Szeretném ha az illető legalább 185 cm magas lenne, de úgy tűnik ez lehetetlen.
2015. aug. 5. 14:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És akkor most mi van ha "csak" 179cm vagyok? Csak amiatt nem fogsz vonzódni hozzám? :D
2015. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11: Pontosan. Volt ilyen magas barátom, nekem ez nem jön be, megpróbáltam.
2015. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#11 vagyok, #12-höz. Végülis megérthető valahol, nekem is van olyan igényem amin nem tudok lejjebb adni. DE! Ha csak ez az egy dolog nem stimmel a srácon és minden más igen, nem szabad pancserkodni. Sokszor abba fulladunk bele, hogy a 99% helyett 100-at keresünk.
2015. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
176 centimmel üdv a klubban. Én se szeretem már a velem egymagas srácokat se, valahogy nem tudom teljes mértékben vonzónak találni ha nem tudok fizikailag felnézni rá. Néha látok magas srácokat, de sokkal többet látok lefelé, az tény :/ 19L
2015. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!