Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pénisznövelő tabletta amivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénisznövelő tabletta amivel 1-2 cm-rt nőne egyáltalán nem létezik?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha létezne mindenki 35-ös dorongokkal járna.
2015. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem úgy értem ami csak 1-2 centit segít
2015. aug. 6. 23:32
 3/10 anonim ***** válasza:
mekkora ? vastagság ?
2015. aug. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
14 centi, vastagságát nem tudom
2015. aug. 6. 23:44
 5/10 anonim ***** válasza:
neke mis pont 14 cm, és énis legaább 2 cm-t akarok, de már ne mfog nöni semmit
2015. aug. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ezért megszivtam az életet
2015. aug. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én komolyan, adnék az enyémből pár centit. Akkor ki tudnám használni rendesen... Nem túl jó amikor elkap a hév szögelnél ahogy bírsz vágnád be tövig, de nem lehet, mert fájdalmat okozol vele.
2015. aug. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt a 2 centit simán odaadnám én is. Vastag, de nem elég kemény, ezért nem lehet használni, az asszony sipákol, hogy fáj, így nem szexelhetek vele, csak a kézimunka marad.
2015. aug. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ez hat ! [link] kipróbáltam és 2cm van benne fixe. de vannak akik 3-4et is tudnak növelni ez péniszfajtától függ. ha ne adj isten nem elég hatékony akkor csináld ezt bemelegítés után teljes erekcióval. kipróbáltam hat szóval jöhetnek az okosok ,h hülyeség nem az. viszont CSAK ÉS KIZÁRÓLAG SAJÁT FELELŐSSÉGRE . megvan asérülélye is. bármi bajod lesz hozzám negyere nem az én saram mindenesetre nekem szerencsém volt .ja és vigyél be fehérjét aziokon anapokon amikor csinálod .(fehére van húsban és tojásban meg babban brokkoliban is.)
2015. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
sérülés veszélye is . bocs elírtam
2015. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!