Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 170 cm magas és azalatti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm magas és azalatti férfiakat kérdezném. Ha 180-190 közötti magasak lennétek, egycsapásra megváltozna az életetek pozitív irányba?

Figyelt kérdés

gondolok itt személyiségre, szocializálódásra, csajozásban..és így tovább...


magasságot is írjátok, köszi


2015. aug. 8. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
A fejem is ronda, szóval nem biztos, hogy sokkal több sikerem lenne a csajozásban, de valamivel biztosan. Más területeken is, mert a magasabb embereket jobban tisztelik. (170 cm)
2015. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Hát, kaptam elég negatív feedbacket, szóval vmennyire biztos. (165cm)
2015. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

166 vagyok. Ma már van egy alacsonyabb feleségem, de volt időszak amikor szerettem volna magasabb lenni.


Én hátrányként éltem meg, de mai ésszel már nem foglalkoznék vele.

2015. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Bocsi, hogy lányként belepofázok. Én 172 cm vagyok és volt egy barátom aki 165 volt. Eleinte picit zavart, hogy nem hordhatok magassarkút meg őszintén bevallom, picit rosszul érzetem magam, hogy én vagyok a magasabb de aztán megláttam ennek a srácnak azt az oldalát amit eddig nem láttam. Belül egy olyan rendes fiú volt és olyan figyelmes volt, hogy onnan már büszkén sétáltam mellette az utcán.

Szóval Fiúk! Ne siránkozzatok a magasság miatt, mutassátok meg, hogy belül jóval többek vagytok!

18

2016. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem nagyon vettek eszre meg a csajok... Első barátnőm van, par hete vesztettem el a szüzességemet. Ahogy Elkezdtem ismerkedni interneten a képeimre mondtak mar olyat is a lányok, hogy ugy nézek ki illetve olyan jol mint egy filmsztár. Nekem nagyon jól esett ez, de nagyon tartózkodó, felénk vagyok. Nem olyan nagyon merek beszelni társaságban sem. Az önbizalmam a béka segge alatt van. Amugy latom mostmar a lányokon akikkel talakozok hogy eleg soknak tetszek 😄 Ez, illetve a több eves edzés javított valamit a helyzeten, de meg most sem az igazi.


Úgyhogy a bátorság a nyitottság, a nagyon nagy önbizalom, jó kommunikációs képesség kell a csajozáshoz! Nem a magasság stb... Szerintem.


180cm / 82 kg 22/F

2016. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én 171 vagyok, és annyiban biztosan, hogy bátrabban mernék nyitni a Nők irányába, így nem érzem magam férfinak. Sok iskolás korú is magasabb nálam, ilyenkor mindig kisebbségi érzésem támad, ha meglátom őket valahol.
2019. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 morcosmedve44 ***** válasza:
48%
Persze. Új ruhatár a moziban látnám a filmet ha ül előttem valami magasabb ember,tudnék könnyebben gólt fejekni, felérném a szekrény tetejét.... Bocs a hülye válaszokért de kB a kérdés is ilyen.
2020. jan. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Én 190 cm vagyok, hidd el nem ezen múlik. Jó persze aki nagyon alacsony, 140-150 cm az tényleg rossz érzés lehet, de a 170-180-190 cm között nem sok különbség van.
2020. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Még jó, hogy megváltozna. Utolsó. Magasként könnyen beszélsz. 180cm alatt kb esélytelen egy férfi és ez tény.
2020. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én 170vagyok. Volt egy 178cm magas barátnőm, élettársam 6 évig. Az a kapcsolatom sajnos csúnya véget ért.

Most a nejem 165. Szerintem nem a magasság számít. Legalább is nekem fizikai szempontból nincs külömbség.

2020. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!