Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 170 cm magas és azalatti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm magas és azalatti férfiakat kérdezném. Ha 180-190 közötti magasak lennétek, egycsapásra megváltozna az életetek pozitív irányba?

Figyelt kérdés

gondolok itt személyiségre, szocializálódásra, csajozásban..és így tovább...


magasságot is írjátok, köszi


2015. aug. 8. 14:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

171 cm vagyok, és nincs okom panaszkodni az életemre.

Ami nem sikerült, az akkor sem sikerült volna, ha felhőkarcoló lennék.

2020. szept. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én 185 vagyok, és volt, már olyan nő, aki csak azért nem akart engem, mert ő 160 körüli volt. Tehát, miért lenne előny, ha magas a férfi? 197 magas rokonom, még nehezebben talál barátnőt magának.

Sok ember el tud vonatkoztatni a magassági, alkati különbségektől, ők igazán boldogok lehetnek, ha minden más is stimmel a viszonyban. Nejem 167 magas, sportos alkat. Amikor költözésnél megjelent a szállítók főnöke, egy 210 magas, kigyúrt pasi, aki mellett kisebbségi érzésem volt nekem is, feleségem szinte ráizgult, hogy a szomszédasszonyok is. :-o Mint egy szuper alfahím, aki lámpaként vonzotta a lepkéket, ill. a nőket. De ugyanaz fordítva is előfordult, amikor swinger klubban voltunk. Ott egy "óriás" hölgy volt ilyen hatással a férfiakra és néhány nőre is. kb. 190-200 centi magas, telt alkattal, szép arányos kerek mellekkel, feszes jókora fenékkel, bájos arccal. Szinte mindenki vele szeretett volna élvezkedni. Aki nem jutott hozzá, az is őt nézte. Centrumpont lett azon az estén, amit nagyon élvezett.

2020. szept. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Véletlenül elküldtem a hozzászólást, de még akartam írni. Az említett magas alfa pasas és a méretes hölgy, annak ellenére, hogy vonzók voltak, szexuálisan izgatók, mégsem volt tartós párjuk. A hétköznapi viszonyban már nemigen vállalták be őket. :-( Beszélgetésnél kiderült, azért mégsem olyan kellemes nagyon magasnak lenni.
2020. szept. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igen,az biztos,hogy jobban érezném magam.Alacsonynak lenni nem egy kellemes dolog.Mondjuk már egy 175-nek is nagyon örülnék.

168 cm.vagyok

2020. szept. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
186 vagyok és öngyilkos akarok lenni... Szóval nem ezen múlik, de nem lehet mondani, hogy nem előny
2020. szept. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!