Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még mindig szüz vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szüz vagyok, menjek prostihoz?

Figyelt kérdés
ugyse lesz csajom az életbe se, most mire várjak? 23F

2015. aug. 8. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha így gondolod, akkor vágj bele.
2015. aug. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
És miből gondolod hogy nem lesz csajod? Én sok szűz pasival beszélgettem itt, soktól képet is kaptam, hát mit ne mondjak rendesen alulbecsülik önmagukat.
2015. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

Én már 12évesen belevágtam!


65/F

2015. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%
menj el szórakozni... bassz be ugy hogy magadról se tudj ha mindent jol csinálsz másnapra nem leszel szűz :D
2015. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Várj még egy kicsit hátha megjelenik a szőke hercegnő fehér lovon
2015. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem lesz később semmivel sem jobb,tapasztalatból írom,szóval nyugodtan menj el ha úgy gondolod.

Én is már régóta tervezem,és lehet meg is ejtem nemsokára... én sem így akartam,de esélyem sincsen barátnőre,hiába nem vagyok csúnya,hiába adok magamra,hiába csinálok bármit,hiába van sok jó tulajdonságom,semmit nem ér... :/

24/F

2015. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%
Én nem mennék, pedig 28 évesen is szűz vagyok. A kinézetem miatt sajnos barátnőm sosem lehet, de a prostizás az igénytelenség. Akkor inkább maradok szűz.
2015. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hajrá, mire vársz? Mi veszteni valód van?
2015. aug. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

#7. Tartogasd akkor az elveidet. Az a baj barátom, hogy a fiatalság elvész. Egyre jobban távolodsz attól a kortól amikor még lehet valamit tenni.


Valahogy előrébb kell jutni, ha már béna vagy a csajoknál. Kúrvázol egyet, legalább látsz 1:1-ben egy női testet, érzed az illatát, megfogod. Ez már óriási tapasztalat és előrelépés. Igénytelenség egy gyönyörű fürdőből kilépő, fokhagymaseggá, illatozó testű, modell alkatú csajjal szexelni egy kellemes lakásban? Nem Kolompár "Fogcsonk" Szmeagol, aki egyetlen fogával menetet vág a makkodra, úgy porszívóz le.

2015. aug. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elmehetsz, a szüzeségeden kívűl más veszteni valód nincs:)
2015. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!