Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan lányok, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok, akik nem felszínesek és nem a pénz érdekli őket?

Figyelt kérdés

2015. aug. 2. 14:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Igen. És vannak még olyan fiúk, akiket nemcsak a celebekhez hasonló, mindig tip-top tökéletes lányok érdekelnek?
2015. aug. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Igen, vannak. Engem pl: nem érdekel, hogy kinek mennyi pénze van. Többre értékelem, hogy ne unatkozzak a srác mellett, és legyen miről beszélgetni vele. Üresfejűek nem érdekelnek mert van pénzük.
2015. aug. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

vannak :D

pl . én :)

nálam nem számít ha egy srác converseben jár vagy talpig adidasban van vagy egy egyszerű tornacipőben bandás pólóval. Attól még ugyanolyan értékes. Nem várom el - és nem is akarom - hogy bárhova megyünk ő állja a csekket , mert arról szól a párkapcsolat.

17L

2015. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%
Itt gyk-n egyik se felszínes és egyiket se a pénz érdekli. Csak a valóságba ne lépj ki haver.:-)
2015. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

4-es!

Nem, valóban nem az érdekel minket itt. És a valóságban sem. Csak átlagos külsővel észre sem vesz minket senki.

2015. aug. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

az 5#nek teljesen igaza van .

ha valaki nem rak ki mindent a kirakatba és nincs mindenben benne akkor észre sem veszitek .

2015. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%

Hát..

Ha most azt mondom hogy a #4-nek igaza van engem is kiátkoznak..

Ha meg azt mondom hogy a #4-nek nincs igaza.. az se jó..

Ezért kicsit finomabban fogalmazom meg.. :)


Minden nő igényli a kényeztetést, azr hogy vegyen neki a fiú ajàndékokat vagy valamit, DE! Ezt a vágyukat a normálisabbak titkolják a civilizációs fejlődés során kialakult udvariasság, nőiesség miatt..

Persze azért nem azt mondom hogy bízd rá a fizetésed "Hát úgyse kell neki..", aztán 20 perc és 1forintod nem marad :)


De mint mondtam a normálisabbak nem vállalják nyiltan hogy a pénz amitől nedvesednek.. Persze nem is az a legfőbb vágyuk.. Nem feltétlen a pénz kell de hátrány ha nincs!!!!


Remélem érthető voltam :')


18/F

2015. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

Ja meg még válaszolnék a #6-nak :)


Ezzel nem értek egyet..

Én pl. Nem kųřvăvąl akarok összejönni most sem.. normális, érett lánnyal, DE!

Arról nem én tehetek hogy 1000 lányból csak 2 aki normális..


Igazából erről mindenki tehet, mert ezek az emberek azért ilyenek mert erre van igény..


De ne minket hibáztassatok azért mert fel sem lehet ismerni hogy melyik lány normális és melyik nem..!!

Nektek is ugyan úgy azok a korcs "fiúk" kellenek, szóval nem igazán értem a kirohanás okát..

2015. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok!


Ez nem a felvállalás kérdése. Itt anonim simán fel merném vállalni, ha érdekelne a pénz. De akkor mondok egy példát.

Itt, Gyakorin megismertem régebben egy fiút. Sokat beszéltünk, viccelődtünk, stb. Találkoztunk sokszor. Egy fillért sem költött rám. Útiköltség sem volt, mert én mentem a közelébe, nem ő jött el. És én akartam így! Aztán egy idő után megunt... Mert én nem járok bulizni. Nem iszom. És neki olyan lány kell, akivel eljárhat bulikba meg ilyesmi. De maradhatunk barátok, mert szeret velem beszélgetni.

Tessék!

2015. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"Persze nem is az a legfőbb vágyuk.. Nem feltétlen a pénz kell de hátrány ha nincs!!!!"


Ezt a részt mégegyszer légyszives :)

2015. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!