Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan Nők akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan Nők akiknek jobban bejön egy sima dugás mint egy érzéki szex?

Figyelt kérdés
Olyan Nővel hozott össze az élet akit még a csókolózás se hoz lázba hanem egy rövid csók és egy lényegretörő dugás jellemez. Mennyire jellemző ez a Nőkre vagy mennyire van ez jelen az életben másoknál?

2015. aug. 9. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, ilyen akkor volt nálam, mikor nem igazán vonzódtam a férfihoz, nem is akartam többször találkozni vele.
2015. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet a nő pszichopata és nincsenek érzései vagy a nő a farkadhoz vonzódik és nem hozzád.
2015. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Történetesen a feleségemről van szó aki pár ève szült, fogalmazásgátlót szed ès elmondása szerint egyik partnereével sem hiányzott a nyúlós hosszú szex, hanem csak a gyors akció. 33éves
2015. aug. 9. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló szedése okozhat szexuális kedvetlenséget.
2015. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy ha ez téged zavar, akkor miért vetted el?
2015. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lassú szex unalmas. Előtte lehet egy rövid romantikázás, de ha már benne vagyunk, akkor adja a tempót rendesen! N
2015. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!