Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nektek bejön a kapszulás...

Yeti41 kérdése:

Nektek bejön a kapszulás kávéfőzők? Vagy inkább a sima vagy a darálós?

Figyelt kérdés
Milyet tudnátok ajánlani nekem aki szereti a hosszú kávékat?

2014. jún. 9. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Mindenkinek, aki bármilyen kávét is szeret, a darálósat lehet csak ajánlani. Persze ha pénzügyileg megengedheted magadnak. Ég és föld a kettő. A darálósnál te állítod be a kávéd erősségét egy tízes skálán, hatalmas kávébab-választékból szemezgethetsz eltérő eredet, fajta és pörkölés vagy mix szerint. És a legfontosabb: a frissen darált kávé aromája, intenzitása összehasonlíthatatlan a sok hónappal ezelőtt gyárban ledarált, bezacskózott valamiével.
2014. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
A frissen darált kávé íze sokkal finomabb. Ha megengedheted magadnak darálóst válassz!
2014. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
a kapszulás a lehető legszarabb szerintem a fenti opciók közül, bár a "sima" az egy elég tág kategória.
2014. jún. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Nekem Nespresso kapszulas van es nagyon bejon. Reggel pillanatok alatt elkeszul, rengeteg izu es erossegu kapszula van melle, izleses dobozban. Nem kell szoszmotolni vele, nem kell pakolni vagy takaritani utanna es NAGYON FINOM KAVET FOZ.

Persze ilyen kerdeseknel sok valaszolo szeret inyenckedni, es mondja, hogy kizarolag daralos kavet iszik stb., kozben meg otthon fozi a kotyogost a gaztuzhelyen.

En is szeretek kavezoba jarni es kiprobalni igazi porkolt kavet vagy kulonlegesebb kavekat, de a mindennapokban a kapszulasra szavazok!

2014. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Darálos. reggel mire kávé illatra nyitom a szemem. Beállitom ,az időzitöt.és mikor az óra csörög már jön is a kávé a gépből.

Nekem Jura kávéfőzöm van.

2014. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Mi mindig kávédarálón ledaráljuk, majd bele a kotyogós-tűzhelyesbe. Ez jött be eddig a legjobban.
2014. jún. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Van egy darálós kávéfőzőm és egy kapszulás Tassimo-m is. Azért az igazi kávé nem az utóbbival készül. Az teát gyártani, hosszú kávéhoz jó, de igazi erős kávét nem csinál.

Nem tudom, a kotyogós kávéfőzővel mi a gond. Otthon, frissen darált kávéból egészen jó kávét lehet vele csinálni.

2014. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
4: Hadd ne legyen már luxus a 2.000 eurós fizetésemből, ha van egy 400 eurós kávégépem...
2014. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4-es: a kotyogós a gáztűzhelyen jobb kávét tud produkálni szerintem, mint a kapszulás, de hát ízlés kérdése...
2014. jún. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Megoszlanak a velemenyek, mint latjuk. Azt, javaslom azt vedd figyelembe, hogy TE hogy szeretsz kavezni es az alapjan valassz, mert mindegyiknek van elonye-hatranya egyarant. Ha megvan, akkor inkabb az lesz a kerdes, hogy a valasztott kategorian belul milyen tipusu gepet valassz.:)
2014. jún. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!