Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen az alakotok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen az alakotok és milyen alkatú férfiak tetszenek?

Figyelt kérdés
szóval vékony/sportos/duci vagy-e és az izmos/vékony/"mackós" pasik jönnek be ?

2015. aug. 5. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Altalaban a sportosabb, de meg nem kigyurt pasik. De mar volt olyan baratom aki macis volt es ot is nagyon szerettem :$

20 L

2015. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és neked milyen alakod van ? :D
2015. aug. 5. 11:22
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Sportos alkatom van, de nem az alapján választok, hogy egy fiúnak milyen alkata van. Ha szimpatikus, akkor elfogadom olyan testtel, amilyennel rendelkezik. Inkább az arcot nézem.
2015. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :D Igazábólzért vagyok kiváncsi erre mert az alkatából azért mondhatni lehet következtetni az életvitelére is (ha nem valami betegségről van szó). Szóval én úgy gondolnám, hogy egy sportos lány egy sportos fiút választ. Viszont a duci lány is sportos fiút választ, ha megteheti mert az az atraktívabb :D
2015. aug. 5. 11:28
 5/11 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Nekem is sportos az alakom. :)
2015. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szintén sportos alakom van és a sportosabb fiúk jönnek be. 18/L
2015. aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ! :D
2015. aug. 5. 11:46
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Alkatilag vékony vagyok, nem sok mindent teszek érte, bár az utóbbi időben elkezdtem futni, és tervezek még valami sportot beiktatni az életembe.

Ha ideált kell mondani, akkor a sportos, szálkás férfia test jön be leginkább. De párt nem ez alapján választok, a jelenlegi partnerem pl. még a mackós kategórián is erősen túltesz.

2015. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy itt mindenkinek sportos és jó alakja van. :DDDD
2015. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
gondolom ők vállalják fel az alakjukat büszkén és ők válaszoltak :D
2015. aug. 5. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!