Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire gyakori a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gyakori a férfiak körében, hogy valaki huszonéves korára azért marad szűz, illetve azért nem volt még barátnője, mert lefoglalja a sporttevékenység?

Figyelt kérdés

Mivel a napi munka és a sport miatt nemigen jut idő csajozásra, bulizásra.

22F


2015. aug. 10. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs. Lehet hogy ezek tényleg lefoglalják, de emellett még gyáva kezdeményezni és kihasználni az adandó lehetőségeket is. Kívülről hiába néz ki jól, de ha még azokat a lányokat sem tudja kezelni akik amúgy rávetnék magukat, akkor azért szűz.


Én is 2 szakot csinálok egyszerre egyetemen, mellette hobbi szinten testépítek (ami önmagában sok időt és energiát elvesz), mégis van arra időm, hogy évi átlagban azért 2 kézen megszámolható mennyiségű lánnyal lefeküdjek.

Szóval ez csak kifogás. Ha tényleg szexelni szeretne ÉS tudná hogy kell a szexet megszerezni, akkor már rég csinálta volna. Pont hogy volt egy-két olimpiai bajnok sportoló, aki írta hogy mennyire ragadnak rájuk a puncik és ezt ki is használják. Pedig az olimpikonoknak tényleg sokat kell készülni.


Szóval ha sikertelen, ne fogja erre. Más dolgokban van vele a hiba.


24/F

2015. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, higy napi munka meg sport? Talán a Microsofthoz hasonló szupervállalat elnöke és olimpiai sportoló vagy? Közhely de arra van időd amire akarod, hogy legyen. Erről egy barack Obama interjú jut eszembe, miszerint mindegy mit csinál akkor is olvas baponta 15 percet sőt még sorozatokat is darál. Nehogy már elfoglaltabb legyél mint az usa elnöke.
2015. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyi eszed van.Hozd egyensúlyba kettőt.Legyen buli is, sport is, munka is és csajok is.
2015. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez csak kifogás.
2015. aug. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem gyakori. A Legtöbb csúcssportoló mellett áll stabil pontként egy nő aki támogatja, szurkol neki és kitart mellette.
2015. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Secret184 ***** válasza:

Szerintem meg ritka, de létező dolog ez. Én is szűz vagyok 25 évesen, és az egyik ok szerintem ez. Heti 10-15 edzés mellett rengeteg dologra nem jut idő, főleg ha valaki még érzékenyebb típus is (mint én).

A probléma szerintem abban leledzik, hogy tini korban kellene pont elkezdeni jobban megismerni a másik nemet, de mivel alig van idő csajokkal ismerkedni (nálam nem volt ritka, hogy még 7-8 körül kellett tanulnom), ezért ez a rész nálunk eléggé kimarad. Nyilván aki olyan sportot űz, ahol sok a csaj, annak pont hogy előnye származik belőle, és valószínűleg pont egy klubtársával esik túl az első kalandon, de ahol elvétve találni lányt (pl. triatlon, jégkorong), ott már gondok akadhatnak.

A bulizás meg megint más dolog, ha valaki minden hétvégén meccsre/ versenyre megy, az persze, hogy nem tud menni bulizni.

2015. szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor elvileg az összes olimpikonunk szűz kéne hogy legyen az első aranyérméig.


Ja hogy nem? Ja hogy épp ők a legnagyobb nőcsábászok, ha férfiak és ők kaphatjak meg a legtöbb nőt?


Pont hogy a sportoló barátaim (vízilabdás, kettlebelles, sima gyúrós) a legnagyobb csajozók.

2015. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!