Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18-huszonéves lányok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-huszonéves lányok! Ti randizáskor, párkereséskor figyelembe veszitek azt, hogy egy fiú mennyire tapasztalt? Zavar az titeket, hogy kevés nővel volt a srác együtt, netán még szűz?

Figyelt kérdés
És ezt pontosan tudjátok is róla. Lehet, nem olyan nagyon ügyetlen az illető, de látszik, hogy nem volt még komoly kapcsolata.
2015. júl. 12. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavar, ha tapasztalatlan. Sokkal jobb, mintha egy csomó lánnyal lefeküdt volna.
2015. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha sok lánnyal volt együtt. Egyszer volt szűz baratom, szakított is velem mert "meg ismerkedni akar", de a legutóbbi baratom is csak 2 lánnyal volt elottem, es voltak helyzetek amikor nem birt magával :) attol hogy valaki tobb emberrel volt mar, lehet hűséges, es nekem inkabb olyan kene. Szűz pasival nem jonnek ossze
2015. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Bocsánat, egy kort kérhetek? Elfelejtettem írni.


Namost én szűz vagyok és kb. egy ép kapcsolatom nem volt (félénk is vagyok, tapasztalatlan is). Namost, van egy lány, aki nagyon bejön és én is bejöttem neki (vagy még mindig, ki tudja), de amikor közeledtem felé, nem akart kapcsolatot. Most meg folyton fölhozza ezt a témát, hogy nekem nincs barátnőm, meg viccből megjegyzéseket tesz. És nem tudom, hogy őt zavarja-e az, hogy én szűz vagyok, ezért nem akar(t) kapcsolatot... Amúgy 18 évesek vagyunk.

2015. júl. 12. 15:21
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok, 21 éves


ezt innen mi nem tudjuk megmondani, engem pl nem zavart addig a szűz/tapasztalatlan srác amíg meg nem tapasztaltam a hátrányát

2015. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én 17 évesen vesztettem el egy 18 éves fiúval. elsők voltunk egymásnak. teljesen rendben volt a dolog.

nekem fontos volt, és a mai napig fontos a kapcsoaltban, h egyenrangúak legyünk. zavart volna, ha előttem már több lánnyal lett volna, és neki nem is olyan különleges élmény az első együttlétünk, mint nekem. de vannak olyan lányok is, akik ráparáznak a dologra, és abba a félmondatba kapaszkodnak, hogy "csak jobb egy tapasztalttal elveszteni..." butaság!

2015. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!