Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha pénisz van a hüvelyemben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pénisz van a hüvelyemben, az ugyanolyan érzés, mint a vibrátor/dildó?

Figyelt kérdés

Eddig csak vibrátorral és dildóval csináltam magamnak, dildóval vesztettem el. Kapcsolat nem kell, de már mindenki rágja a fülem, hogy miért nem jövök már össze valakivel...

És így elgondolkodtam azon, hogy ha összejövök valakivel, azzal egyértelműen le kell feküdnöm. Az első gondolatom az volt, hogy biztos rossz lennék az ágyban, mivel még nincs gyakorlatom. Viszont mostanában foglalkoztat a gondolat, hogy viszont én mit fogok érezni? A pénisz is van olyan jó, mint a vibrátor? Azzal is el tudom érni az orgazmust? Persze tudom, hogy ez rajtam is múlik, nem leszek egy darab fa. Csak érzésre érdekel. Nem fogom hiányolni a segédeszközeim?



2015. aug. 10. 21:31
1 2
 11/12 anonim válasza:
36%
Én pasi vagyok és elszomorító következtetéseket vontam le a férfitársaim teljesítményéről a kommentek alapján :D még sosem használtam ugyan dildot vagy műfaszt tehát nem tudom milyen lehet :D de szent meggyőződésem hogy egy pasi egy hús vér fasszal sokkal nagyobb örömöket tud okozni egy nőnek mint az a kis mini 13 centis rezgő kacat :D 18/F
2015. aug. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
9. Na mi van, másik fiókodból jelentkeztél be véletlenül? kis sunyi! :D
2015. aug. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!