Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátomnak hogy szeretném, hogy vibrátorral elégítsen ki?

Figyelt kérdés
Félek,hogy azt hinné azért mert ő nem elég nekem, pedig nem így van, csak szeretném kipróbálni.

2015. júl. 31. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Akkor keress egy leszbikust :-)
2015. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
ha már ez gondot okoz, hogy fogod felhozni neki a swingert 2 év múlva?
2015. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért nem mondod neki akkor ezt így ahogy leírtad nekünk?

Ha a srácnak van egy kis sütnivalója akkor bele fog menni :)

2015. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#1, valószínűleg nem érted a kérdést :)
2015. júl. 31. 13:40
 5/12 anonim ***** válasza:
De ertem jolvanna bocsánat nem akartalak megbántani ha szeret ha baratod akkor simán belemegy egyszeruen csak mondd neki hogy kivancsi vagy
2015. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
A szerelemben/szexben pont az a legjobb, hogy őszinték lehetünk a másikkal. Mondd el neki, hogy szívesen kipróbálnád ezt. Pl. engem is vonzana fiú létemre, hogy ezt megtegyem a barátnőmnek, főleg ha ő is szeretné.
2015. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Kulcskérdés, hogy a tervezett vibrátor nagyobb-e mint az ő farka. Szóval?
2015. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan mond el neki hogy szeretnéd ki próbálni mert a férfiaknak a látvány nagyon fontos a sex közben izgatni fogja a fantáziáját hogy milyen lehet én azért merem mondani mert én is ilyen vagyok és nem gondolok bele semmit de sajnos nálunk a feleségem nem vevő rá de akivel erről beszéltem barátaimmal szinte minden férfinál bejön a dolog ha csak nem valami nagyon konzervatív a felfogása akkor kérd meg rá
2015. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem lenne nagyobb nála a vibrátor .
2015. júl. 31. 14:45
 10/12 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már a méretet semmi köze a szex hez a méretnek egy kis hüvelyű lány hiába akar egy 20 cm es fiúval dugni mert csak szét szakad és fájni fog de egy nagy tág hüvellyel rendelkező nő még nagyobbat is be fogad na meg ha nem tudod használni akkor akármilyen lehet a farkad a nőnek akkor sem jó

Az a lényeg hogy meg kell neki mondani hogy ezt szeretném és kész nem létezik hogy nem gondolkodik el rajta és meg kell neki mondani hogy az első alkalom után át beszélitek hogy kinek mi a vélemény és mi a tapasztalat róla és ha nem jött be dobós a cucc de nem tudom el képzelni hogy a látvány nem fog tetszeni a barátodnak főleg ha ő csinálja neked és láthatja premier plánban hogy a kisajkak között hogy siklik a mozgó vibrátor

Ja és síkosítót ne felejts el venni mert az kel mi ezzel rontottuk el az elsőt hogy nélküle kezdtünk neki hacsak nem nedvesedsz rögtön és nagyon

2015. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!