Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miét izgatnak fel 24 évesen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miét izgatnak fel 24 évesen a tinicsajok a 15-16 köeüliek?

Figyelt kérdés

Nem érzem magam pedonak, sőt...

nem is volt nagyon fiatalabb barátnőm, max 2 év.

Sokat gondolok mégis az ilyen fiatalka csajszikra. Nem tudom őket kiverni a fejemből. Pici cici, pici popsi, pici minden ahhhwww...:P

Biztosan kapok majd hideget meleget, de azert írtam ki a kerdest, hogy hogyan tudnék "leszokni" erről?

Hiszen valljuk be, komoly kapcsolatra ilyen korban egy majd 10 éves korkülönbség sok.


Mégis betüzelnek ezek a lányok...öltözködés, miniszoknya, magassarkum vagy flippflopp papucsba, p/csagatyába, műköröm, dekoltázs stb...bevallom neha eleg komolyan felizgulok...


Pedo vagyok?



2015. aug. 11. 11:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
61%

ma 13:40 így van ! a legtöbb tininek 20on éves pasija van! aki nem sexuálná meg ezt a csajt az vagy homosexuális vagy impotens!


[link]

2015. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

17-es tényleg így van sokszor, bár ez államonként változik

Van ahol két év különbséget engednek, van amikor akkor engedik a szexet, ha már mindketten 18 év alatt szexeltek egymással stb. De a beleegyezési korhatár általánosan 18 náluk, nálunk meg 14.

2015. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 jocijunior37 válasza:
Én 30 körüli vagyok,de nagyon izgatnak a 12-13-14 éves kiscsajok.Éppen ez a pici cici,pici popsi,pici test,hamvas bőr. :)
2015. szept. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
30 évesen 12 éves tetszik.. azért az már beteges :D Egy-két 16-17 éves tinicsaj tényleg tud fullosan kinézni, de egy 12 éves még gyerek.
2015. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

#23 viccen kívül mondom, ezzel már fel kell keresned egy szexuálpszichológust, mert ez bőven aggasztó.

(a többi kezdő pedofilnak meg üzenem, hogy jól nézzék meg, mert ez a jövőjük: 30 évesen arra áll a cerka, hogy a 12 éves gyereknek (aki barátokköztöt se nézheti még szülői felügyelet nélkül) milyen apró kis teste van. Mert ugye mindig van kissebb és aranyosabb...

2015. szept. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Milyen kezdő pedofil? Okosan dobálózzál már a szavakkal.

Nehogy már egy szinten legyen az akinek 20 évesen tetszik egy 16-17 éves mint akinek 30 évesen egy 12 éves gyerek.

2015. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Bmeg tenyleg kifejezetten rad ertettem, meg veletlenul sem azokra a 20as eveik vegen jaro hozzaszolokra, akik 14 evesekre nyaladzanak, es minden 2. mondatuk az, h 14 eves kortol mar nem buntetendo a dolog. Ugy orulok, hogy ez egybol leesett....
2015. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!