Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk be jön ha egy lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk be jön ha egy lánynak szőrös a puncija? Miért?

Figyelt kérdés

2015. aug. 11. 13:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Legalább ilyenkor használhatnál ékezetet...😁
2015. aug. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A teljesen csupasz punci nekem kislányos. Az ősdzsungel pedig taszít. Inkább az igényesen fazonírozottra voksolok, tehát kicsi szőrcsík, háromszög ki hogy szereti. Biztos nem két perc egy olyat igényesen megborotválni, tehát sokat törődik az ilyen a puncijával, amit szeretek is meghálálni hosszasan.


F33

2015. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%
A szőrös a legjobb ! Izgató, a csupasz punci olyan mint a motor nélküli autó, jól néz ki de nem indul be :D Azaz nem indít be. 24 F
2015. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
O igen Bocsi az ekezetert, telorol vagyok. De teljesen igazad van, szoros az legyen csak szoros ne! Xddd
2015. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem, undoríó.
2015. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Imádom a szőrös puncit, jó erős legyen rajta a szőr. De a csupasz mégjobb. :D
2015. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Miért? Aki szereti nincs miértje. Én is úgy szeretem ha szőrös . A borotválttal se lenne semmi bajom csak mikor már szúr, meg kivan pattogva, na az szörnyű. Persze az a nagyon dzsungel se tetszik.
2015. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!