Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mennyire vonzó, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire vonzó, ha egy lánynak kisebb "denevéres" puncija van?

Figyelt kérdés

Csak mostanság kezdett el zavarni, hogy ha jobban megnézem előröl kilógnak a szeméremajkaim. Olyan mintha 2 kis mini here lenne kb 1 cm-esek. Nagyon zavar és szerintem egyáltalán nem vonzó :S. Ráncosak és kicsit lilásak is. Nem tudom miért, valahol szép rózsaszín.

Tetszik az ilyen fajta punci valakinek?


2015. febr. 15. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én azért megpakolnám sötétben..
2015. febr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen nekem tetszik.Bár én az ilyet nem nézem hogy hogy néz ki :) sőt még a szőrös puncit is nagyon kedvelem és imádom :)
2015. febr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Salátásnak hívják, és imádom.
2015. febr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze
2015. febr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
rakj képet, akkor megmondom, így mit mondjak rá, attól mert nagyobb a szeméremajkad még lehet szexi, sőt....
2015. febr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az még tetszik is :)
2015. febr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nekem is ilyen van. :) Kezdetben engem is zavart de most már nem érdekel :) 18l
2015. febr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :)
2015. febr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sok komolyabb dolog van amin aggódhatnál. A pasiknak lehet hogy van ideáljuk hogy mi szerintük a legszebb, de pont le*zarják hogy annak a csajnak épp milyen akivel épp szexelhetnek. Röviden hogy érthető legyek, a punci az mindig pozitív (extrém eseteket kivéve de a tiéd közel sem az), és ha az ideálhoz közeli vagy azonos az csak még jobb iránya viszi. Szóval ha oda jutsz úgy is megdugnak a pasik kár ezen sakkozni... 25/F
2015. febr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Adnék neki két nagy herét. :) Jóféle ez.
2015. febr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!