Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mennyire zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire zavar, ha egy lánynak természetesen szőrös a puncija?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy furcsán hangzik, de nagyon nem bírom a pengéket, a borotvával sem szimpatizálok. Eddig ezzel nem is volt baj, megoldottam gyantázással a hónaljamat s a lábamat, de már ott tartunk a pasimmal, hogy szexelni szeretnénk és nem tudom mit tehetnék. A gyantától biztos, hogy összepisélném magam, de félek ha úgy hagyom az nem fog neki tetszeni...

Szerintetek hagyjam meg a szőrt vagy keressek más megoldást?


2014. aug. 15. 22:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én gerjedek a szőrösre.
2014. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Nekem édesmindegy lenne, csak nyalifalinál praktikusabb :)
2014. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nekem tetszik a gondolat csak nyalás közbe nem tom elképzelni
2014. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Zavar.
2014. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2014. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
másnem ollóval csapasd le hogy ha nyal a szőr ne lógjon a szájába és kész személy szerint nem foglalkoztatna egy ilyen dolog és ha még nagy ként sem zavaró a bozótos akkor meg mind1 is .:D
2014. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

Én szeretem, ha van rajta szőr, nem olyan kislányos.

Engem furcsa mód NEM ZAVAR a nyalásnál!

2014. aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ha szeretem a lányt akkor teljesen nem zavarna .Érezze jól magát az a lényeg .
2014. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
Lehet természetellenesen is szőrös?:D amúgy lehet a legjobb, ha megkérdezed, a standard az ha csupasz, ritka akinek bejön a sok szőr, pici lehet borostás, de hát nekem pl nem jön be... A gyanta csak akkor fáj, ha egy hajnyíróval nem szeded le előtte nagyon rövidre, de ha már ottvagy, sok habbal le is borotválhatod, annyira nem vész, le kell küzdeni a kellemetlenséget.
2014. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ha már eljutottatok oda, hogy lefeküdjetek, tudni kéne az ilyeneket is megbeszélni, nem?:)
2014. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!