Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek, mi történne ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, mi történne ha egy férfi csak huszonévesen találkozna nővel egy emberkísérlet keretében?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy férfi már csecsemőkora óta elszigetelve él a női nemtől és életében soha nem látott még nőt és nem is tud a szexualitás létezéséről. Ha hirtelen beraknánk egy nőkkel teli környezetbe, akkor alapból feltámadnának benne a szexuális ösztönök, és tudná hogy ki a szép és ki a csúnya nő számára?


Ezen vitatkozunk a párommal és szerintem a férfiben nem támadna semmilyen vonzalom, furcsának, ijesztőnek találná a nőket.


2015. aug. 11. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindkettőtöknek igaza van. Eleinte ijesztő lenne számára a helyzet és tartaná a távolságot, utána viszont feltámadnának benne benne a szexuális ösztönök és azt is tudná hogyan kell utódot csinálni (ahogy a nők is tudnák fordított helyzetben). Ezek évmilliók alatt genetikailag belénk kódolt ösztönös viselkedések, nem lehet csak úgy egyik percről a másikra kiiktatni.


Pont ezért van, hogy hiába viszel haza egy oroszlánkölyköt, attól az még nem lesz háziállat csak mert olyan környezetben nőtt fel ahol emberek vették körül. Ha felnő, széttépi az egész családot.

2015. aug. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy érdekes feltevés. Az én véleményem az, hogy akármennyire is van elszigetelve a lányoktól a sexualitást -felfedezné mindenképpen. Lenne merevedése már kb 7-8-9 éves korától és nézné mi ez itt a lábam kozott?- megfogná, huzogatná, mert hát ilyenek a gyerekek,kíváncsiak, én is át éltem, ez ösztönös. Attól, hogy nem látott még lányt, merevedése van. Tehát én is arra gondolok hogy alapból az öszönök feltámadnának, mert minden állat, az ember is, túl akar élni, és szaporodni.
2015. aug. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akk én állok az oldaladra ...

Igaz hogy lehet merevedése de mindenkiről ugyan azt gondolná. Persze rá csodálkozna a külső különbségekre de ha eddig sem izgult fel mások látványára és nem is tanult erről soha mi az hogy szaporodás akkor kétlem hogy rövid időn belül rávetné magát másokra. Elkezdene ismerkedni , majd lassan ha olyan a kapcsolatuk furán érezné magát a közelükben (szerelem) és nem tudná hova tenni az érzést ÉS szerintem a nők előbb buknának rá mint fordítva .

2015. aug. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg a Tarzant, az annyira nem eshet messze a valóságtól :D
2015. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ha olyan nők közé tennék be, akik nem voltak elszigetelve, akkor hamar felvilágosítanák :)
2015. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!