Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az ilyen csaj?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen csaj? Találkoztatok már hasonlóval?

Figyelt kérdés
Tegnap egy buliban megismertem egy lányt és annyi volt a szándékom,hogy legyen kivel "tölteni az estét".Egy darabig bulizgattunk majd felhívott a lakására és történtek a dolgok.Megjegyezte,hogy ha akarok akkor a mellére élvezhetek.Gondoltam ha már Ő hozta fel akkor miért ne.A végén orál után a mellére élveztem.A dolog akkor lett érdekes amikor azt mondja, hogy megengedte hogy a mellére élvezzek de nyaljam le a melleiről mert izgatja az Őt.Nem akartam bunkó lenni,de mondom köszönöm szépen itt húzzuk meg a vonalat és elkezdtem öltözni.Amíg öltöztem végig azt hallottam,hogy mi fiúk elvárjuk hogy lenyeljék meg a kedvünkbe járjanak,de nem vagyunk ennyire képesek.Most komolyan ez normális?Lányok fordult már meg a fejetekbe hasonló dolog?Férfiként kicsit lesokkolt a kérése.
2015. aug. 11. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérése jogos, más dolog, hogy én nem kérném. :D
2015. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit perverzebb a lány, de szerintem nem volt olyan hű, de nagy kérés.
2015. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Mindenkinek van valami "fétise" van akié a mai világban már elfogadott azaz közismertebb mert sokan csinálják, és hát igen... vannak ezen ritkaságok is. Persze ne is csinálj olyat amit nem akarsz, ez így normális, én inkább az furcsállom hogy ő ajánlotta fel amit végül megcsináltál, de ha ezt a végén szemrehányásként tette, akkor inkább ne is mondta volna. Szerintem kicsit bunkó volt, de furcsának nem furcsa.
2015. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én simán megcsináltam volna ha jó csaj :)
2015. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van olyan csaj, akinek ez jön be, vagy hogy belőle nyalják ki. De azon felháborodni nem szabad ha a másik félnek nem tetszik az, ami az egyiknek.
2015. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Simán megtettem volna. Még azt is, ha a talpára verem, vagy a popsilyukára, és kinyalom/lenyalom onnan. :)
2015. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Undorodsz saját magadtól? Ez belőled jött, nem másét kellett volna lenyalnod. Ha már neked megtette, hogy jó legyen, kedvére tehettél volna igazán!
2015. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Ez még beleférne. Amíg nem a szarát akarja megetetni velem nincs gond :D
2015. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
én vagyok olyan bevállalós hogy simán ment volna
2015. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Beszéltem már olyan férfivel, akinek az volt a vágya, hogy egy másik pasi ondóját nyalja ki a csajból, csajról. És?


Ennyire nem kéne undorodnod a saját cuccodtól.

2015. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!