Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most már minden a kűlsőségekre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már minden a kűlsőségekre alapúl? Egy nő előbb fekszik le pl: egy kőmüvessel, mint egy 2 diplomás férfival?

Figyelt kérdés

ezeket csak páldának hozom...ha mondjuk a kőmüves jól néz ki, akkor a nő inkább azzal fekszik le, mint egy átlagon aluli 2 diplomás férfival ?



kort is írjatok


2015. aug. 11. 22:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Lássuk csak, ebből a kérdésből kiderül, hogy lenézed a szakmunkásokat, akiknek télen-nyáron kemény fizikai munkát kell végezniük, és szexista módon állsz hozzá a női nemhez.

Arra következtetek, hogy ezen megnyilvánulásaid ellenére te magadat tartod az "értékes" embernek, és úgy gondolod, hogy a nőket a külsőd miatt nem érdeklik a te "értékeid".

Nos, barátom, nem tudom, hogy ez jó hír-e számodra, vagy nem, de valószínűleg tévedsz!

Nyilván a nőknek is számít a kémia, de nem jobban, mint amennyire a férfiaknak.


#11 te ismersz a való életben nőt, aki hozzád is szokott szólni, nem csak köszönés, hanem társalgás szintjén; vagy a kábel tv-ről és a gyakorikérdésekről szeded az információidat?

Az, hogy erős véleményed van egy témával kapcsolatban, még nem jelenti azt, hogy igazad is lesz...

2015. aug. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én mondjuk megdugnék egy kőműves nőt... Imádnám ahogy a kérges tenyerével markolná a farkam és közben felszívná hörögve a napi letüdőzött cementport majd egy szaftos turhát köpne a makkomra, nehogy véresre dörzsöljék dolgos kezei :D
2015. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12: Ezt én is benéztem, de nő a #11-es! :D Egyébként a többiben egyetértek, én is ezt írtam. :)
2015. aug. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mindig könnyebb másokban keresni a hibát... De mégis, mi a valószínűbb, hogy MINDEN nőt kizárólag a külsőségek és/vagy a pénz érdekel, vagy hogy TE vagy egy humortalan, sótlan, unalmas pasi akivel két mondatnál többet beszélni se lehet, nincs hobbija, nem érdekli a munkája, és ilyen kedves véleménnyel van a nőkről?
2015. aug. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy soha, senki sem a feltett kérdésre válaszol???!!


Ha csak szexről lenne szó, akkor egyértelmű, hogy elsősorban a kinézete alapján választanék és nem érdekel, hogy kije/mije van! Még jó, hogy szívesebben dugnék egy szexi kőművessel, mint egy rondácska diplomással, nem a diplomáját teszi be!

2015. aug. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15: Nem volt a kérdésben, hogy "csak szex", nálam nem is játszik ilyesmi, ezért válaszoltam úgy, ahogy. Egyébként ezek a témák rejtett provokációk csak, a sok nőgyűlölő pont a hozzád hasonló válaszokra vár, hogy azon élhesse ki magát, igazolja a saját beteg gondolatait.
2015. aug. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!