Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy srác 20 vagy akár 30 éves kor felett még szűz?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok, csak érdekel a téma, úgy hogy ne tanácsit írjatok kérlek ha nem inkább véleményt :D

2015. aug. 12. 19:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
17%
Csúnya, nem tehet róla.
2015. aug. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
43%
Semmit igazából, nagyon ezzel nem is dicsekszenek. Azt viszont nem szeretem ha sajnáltatják magukat és várják a csodát a számítógép előtt.
2015. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
94%
Semmit esetleg próbálnék neki segíteni
2015. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Semmit, van akinek nem jött össze, és van hogy nem ő a hibás. Mindig a rosszabbik esetre gondolok, hogy lehet hogy családi gondok miatt történt valami, vagy olyan dolog ami rosszul érinti, ezért amig nem ismerek valakit, addig nem is itélem el.
2015. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Azt, hogy vagy nem kívánja a szexet, vagy úgy kib*szott vele az élet mint sokunkkal...
2015. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok :)

Egyáltalán nem azért írtam a kérdést, mert elítélem őket vagy szánalmasnak tartom vagy kiröhögöm stb.

Ami viszont nagyon zavar az ilyen pasikban, az pontosan az amit a 12-es válaszoló írt.

18 éves lány vagyok és gyakran írnak rám ilyen korosztályú pasik és őszintén szólva nem tudom hova tenni.

Először is: Szerintem a saját korosztályukban kellene keresgélni nem pedig jóval fiatalabb lányok között.

Másodszor: Járjanak el otthonról, ismerkedjenek :) Bálba, összejöveteleken, akárhol.

Azzal, hogy más lányokat vagy fiatal nőket zaklatnak az interneten azzal szerintem semmit sem fognak elérni.

Tisztelet a kivételeknek! :)

2015. aug. 12. 21:13
 17/23 anonim ***** válasza:
Kéne bármit is gondolnom? :D Nem szoktam beleszólni, foglalkozni más szexuális életébe/élvetével. Szerintem az ő dolga, de abban egyetértek a kérdezővel, hogy a zaklatás az gáz.
2015. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

én azért vagyok még szűz 28/F fejemmel , mert alacsony vagyok 170 cm, és a péniszem 14 cm


de leginkább a magasságom miatt vagyok igy, pénisz méret kb 5 éve kezdett zavarni. Ennyi


emellett az évek során a személyiségem is eldeformálódott, és teljesen aszociális lettem.

2015. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#18: Én 171 cm vagyok, mégse szűz. :( :D Barátomnak 13 cm a pénisze és ő se az már. :) Gyártsd csak a kifogásokat a fejedben (miközben pont azzal van a probléma). Az "eldeformálódott személyiségedről" meg az "aszocialitásodról" majd a pszichológusnak mesélj, jót fog nevetni.

18/L

2015. aug. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
általába az ilyeneknek kimarad az életükből bizonyos mérföldkő, és ez miatt próbálják bepótolni azt, 18 vagy fiatalabb lányokkal. Nem itélem el őket, ha nem jövök rá dolgokra, járhattam volna én is igy...
2015. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!