Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan férfiről, aki most lesz 23 éves és még szűz?

Figyelt kérdés

Sőt, mitöbb még soha nem is csókolózott. Elsősorban nem a külseje miatt... Olyan átlagos, bár alacsony 171 cm és icipicit túlsúlyos (talán, de van rajta izom is), 80 Kg.

De arcra átlagos, inkább jóképűnek mondható, valamint a szemét mindig megdicsérik... Most lesz nyáron 23 éves.

Szóval az igazi baj a személyiségével van, nagyon okosnak mondja mondenki, de egy igazi lúzer. Nem csak a nőknél, de minden emberi helyzetben. Barátai csak nagyon kevesen vannak, de azok igaz barátok.

Szerintetek aki ilyen, annak lehet még kapcsolata valaha nővel?



2015. jún. 2. 01:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
34%
Nem minden a szex. Az a baj a mai világgal, hogy beleneveli a nemzettudatba a "szüzesség az gáz" alaptézist, holott ez az égvilágon nem jelent semmit.
2015. jún. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Hát figyelj én őszinte leszek 15 évesen szerelmes lettem mai napig tart, habár már régen átesett a ló túloldalára a dolog (2-3 éve nem is láttam), de nem engedek magamhoz senkit sem közel....


Érthető hogy szűz vagyok. Egyszer próbáltam egy csajjal lefeküdni de utolsó pillanatban meggondoltam magam mert kezdett bűntudatom lenni.

2015. jún. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
20%

#1

Azért óriási különbség van az egész életem a szex és a még 20 felett sem dugtam között.

Kérdező. Konkrétan lexarom, hogy szűz vagy, de ne beszélj már magadról e/3)ban. Kösz.

2015. jún. 2. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
76%
Én 21 vagyok, túlestem rajta fél éve, nem vártam tovább. Barátnőm még nekem sem volt, de vmikor csak lesz..
2015. jún. 2. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
67%
Isten ezért találta ki a k u r v á k. ha ez te vagy, mármint akiről szó van, akkor menj el legalább 2-3 igényesebb k u r v á h o z.
2015. jún. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
4%
Mar mert ne lehetne? Ne ird le magad. Hidd el ha nincs onbizalmad az meglatszik rajtad, es hatraltatni fog a csajozasban.
2015. jún. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
2%
azért valljuk be: kicsit gáz... mert egy csaj egy sráchoz is tök máshogy áll, ha tudja hogy 23 évesen szűz... én pl. ha összejönnék 20 évesen egy 23-as pasival, és kiderülne, hogy szűz, nem örülnék neki , mert kellene idő, míg belejön, nem sül el 2 perc alatt, etc... azért ez még mondjuk 16 évesen elmegy, de felnőttként már gáz.
2015. jún. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
7-es. Ezért kellene a nőknek nyitottabbaknak lenniük. Mert egy férfiak legtöbbje dugni akar. Mert ha még sem sikerül akkor le van nézve és lúzer meg szerencsétlen marad. Én annyit próbálkoztam már nőknél, hogy már számolni sem tudom. De mindegyiknek ez szűz szerencsétlen voltam 27 évesen is. Most ku.vákhoz járok. Pénzt adok érte. De legalább dugnak.
2015. jún. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
87%
47/f Én még 27 évesen szűz voltam. Aztán jöttek a ku.vák és pár egy éjszakás kaland. Ma 15 évesen szexelnek, főleg a lányok. Ha ma lennék 20 éves de végig dugnám őket. De akkor a 80-as évek elején még haza kellet kísérgetni a lányokat. Amikor már vagy négyszer haza kísértem és megakartam csókolni akkor meg pofont kaptam mert micsoda rámenős vagyok meg minek nézek egy lányt. Általános iskolában csak kisfiúk voltunk. Utána olyan iskolába kerültünk ahol nem voltak lányok. Mikor végeztünk nagyon hamar megkaptuk a behívónkat. 18 hónap. 20-21 éves korukba szabadultak a fiúk a katonaságtól. Nagy része teljesen szűz. Én is. Egy pár fiútól hallgattuk milyen egy lánnyal. A bevonuláskor kevésnek volt barátnője. De azok közül is sokat ott hagytak a lányok mert nem nagyon akarták kivárni azt a 18 hónapot. Aztán jön a nagy élet meg indulni kell a gyárba dolgozni 21 évesen. Ott sincs nő vagy csak az irodán, de oda a proli nem mehet fel. 23 évesen egy büdös munkásszállón gondolkodtam mikor is beszélgettem én valahol lánnyal. Ültem 25 évesen is padon mert pénzem sem volt hova menni és láttam azt a lányt aki nekem régen nagyon tetszett nagymamámék házából. De meg sem ismert mert futott egy kocsihoz ahol csókolózott egy férfival aki az általánosban osztálytársam volt. Tehetős orvos szülei voltak fiúnak és valahogy elintézték, hogy ne legyen katona sem. Ő ráért itthon nőkkel lenni és jól élni a szülői támogatásból míg nekem a fogda jutott. Azt gondoltam a rohadt életbe miért van ez így? Ma 47 éves vagyok és semmivel nem jobb ez a világ.
2015. jún. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
83%
A barátom is szűz volt 23 évesen. Mostmár nem az, tettünk a dolog ellen. :P
2015. jún. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!