Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valami összefüggés tapaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami összefüggés tapasztalatok szerint a hímtag "merevedési készsége", vagy a mérete és a magömlés kontrolljára való képesség között?

Figyelt kérdés

Vagyis mondjuk ha egy farok nehezebben áll fel, akkor nehezebben is élvez el, vagy mondjuk épp, hogy azzal is gond van, és nehezebben tudja uralni.

Léteznek valamilyen analógiák ilyen téren?



#statisztika #pénisz #tapasztalat #erekció #hímtag #analógia #merevedési készség #könnyen megy el
2015. aug. 13. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs van-e valamilyen analógia, de szívesen leszek statisztikai alany. Egy időben én is próbáltam ezt valamilyen rendszerbe foglalni, de nem hiszem, hogy lehet. Adataim, 14 cm hossz, 5 cm kerület, korai magomles (3-4 perc), azonnal feláll, részegen egyáltalán nem, illetve több mint 10 éve van szexuális életem,szerintem ez is fontos adat.
2015. aug. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24-23 cm neha unom a noket vagy nem tom de nagyon nehezen megyek el, csak ha verem tiszta erobol stb de mindig kemeny sztem unom mar a noket az is lehet vagy nem tom de nagy es nagyon nehezen mek el
2015. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
annyi, hogy csak merev farokkal lehet magömlésed
2015. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na, ez érdekesnek indul. Jó lenne, ha további hasonló adatok jelennének meg, még ha a tudományosság igénye nélkül is. :)
2015. aug. 13. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem létezhetnek korrelációk, összefüggések. A tudományosság igénye nélkül például én azt hallottam meg figyeltem meg, hogy ahol a pasinak igazán kicsi, ott sokkal gyakrabban vannak korai magömléses problémák is. Ami szerintem arra vezethető vissza, hogy az ilyen pasik félénkebbek, kevésbé mernek a lányoknál kezdeményezni, ezért aztán kevesebb a szexuális tapasztalatuk is, és ha mégis odakerülnek egy csaj elé, akkor viszont rögtön elsülnek, akár már a punci látványától is. ;)
2015. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 18 centis van!Egy kis idő alatt feláll és maszturbalaskor is elég hamar és könnyen elsul!
2023. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!