Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Szeretitek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szeretitek, ha kényeztetik, nyalják a feneketeket?

Figyelt kérdés
2015. aug. 13. 20:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
65%
Igen! Jöhet
2015. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
94%
Sosem csinálták nekem, így nem tudom milyen lehet. Ha megtenné nekem valaki kipróbálnám, de soha nem kérném.
2015. okt. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
63%
Igen és így rengeteg pénzt spórolunk a WC papíron is
2015. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Undoritónak tartom.
2015. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
83%
Engem izgat, ha csinalhatom a fiúnak. Teljesen bepörget, mert olyan megalázónak érzem. :) Sajnos a barátom csak nagyon ritkán engedi - férfiatlannak érzi, pedig szerintem egyáltalán nem az, ha kinyalatja a fenekét a kis rib.@ncával.
2015. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
95%
Van,aki gyűlöli,van,aki odáig van érte. Kérdezd meg a párod,nem ciki.
2015. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
72%
nekem nagyon bejön
2015. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
90%
Eléggé izgató :D, csak ilyenkor nem érzem magamat túlzottan férfinak, közben azon agyalok, hogy vajon "Ő" (nincs most párom) is így gondolja-e. Illetve nem vagyok benne, biztos, hogy neki bejön-e vagy csak azért csinálja, mert látja, hogy nekem jó érzés.
2016. márc. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
77%
Közben nem érzed magad férfinak? Ez nagyon nagy hiba, és azon is agyalni, hogy vajon izgatónak találja vagy sem. Mármint kizártnak tartom, hogy egy nő ezt megtenné úgy, hogy ne találná izgatónak. :) Jaj ilyen gátlásokat kialakítani tök nagy hülyeség, nem szabad. Soha... Inkább élvezd és örülj neki rossz érzések nélkül.
2016. márc. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg egy rossz élményből fakad régebbről, én szerettem nagyon egy szép formás hátsót megnyalni illetve úgy láttam neki sem volt közömbös és viszonozta is a dolgot (soha nem utaltam rá). Aztán egyszer elmondta, hogy azóta nem nagyon tud férfiként rám nézni illetve hogy ő ezt "kényszerből" csinálta csak, mert nekem tetszett. Ennél megalázóbb dolgot nem nagyon mondtak (még).
2016. márc. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!