Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Szeretitek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szeretitek, ha kényeztetik, nyalják a feneketeket?

Figyelt kérdés
2015. aug. 13. 20:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
(F) Hááát, kipróbálnám valakivel szívesen!
2016. dec. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
Az is izgató tud lenni
2016. dec. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
Én csak addig szeretem amíg Nő csinálja :) 21/F
2016. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
imádnám. 24f
2017. jan. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, és egy pasinak csináltam meg életemben, mással el sem tudom képzelni, még a barátommal se.

Az az egy pasi annyira az esetem volt, tiszta, ápolt, jó illatú, jóképű stb, hogy sajnos tényleg bármit megtettem volna neki, amit kér

Ezen kívül nagyon domináns típus volt, főleg az ágyban, és nem azért csináltam, mert olyan jó érzés volt nyalni, hanem mert rettenetesen felizgatott, hogy ilyet megtesz velem és nagyon élvezi

2017. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:

Igen. Kellemes, és ahogy mondták is, leányzó vágyait, érzelmeit, stb, nyilvánítja, amit tudni ilyen formában, jó.

20f

2017. márc. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon jó volt,isteni.Kb 20 éve ,az akkori csajom imádta az anált és kinyalni a fenekem miközben verte a farkam.Én akkorákat élveztem minden alkalommal,hogy azt le sem lehet írni.Ez után,vagy előtt én nyaltam az ő fenekét és közben ujjaztam a puncit.Volt ,hogy így ment el,de volt,hogy azt kérte dugjam a popsijába.Ez neki is olyan jó volt,hogy a 18/5 cm-es farkam be sem tudtam tövig nyomni,de ő akkor is tolatott rá hatalmas élvezettel és csak így is eltudott élvezni.Imádta zárásként a popó sexet.Imádta,ha előtte leszophatott és azt is ha punciját dugom.Univerzális volt.Én 32,ő 18 volt,de imádtam,imádtuk a popsi nyalást is.Jó volna megint egy ilyen csajszi.Már írás közben is áll a farkam,de, ha ő eszembe jut,már is fel izgulok. 51F.
2017. márc. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
Èn imádom , de csak akkor mikor látom hogy a lány is èlvezi . Az első alkalmat nem nagyon akartam engedni , de a lány "kikönyörögte", nem bántam meg.. :) Èn is teljes eufóriában szoktam nyalni a fenekèt a kis punciját a lánynak ha működik a kèmia. :)
2017. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:

Én igen, kifejezetten szeretem. Persze csak ha a lány is szívesen csinálja :)

22F

2017. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
Nagy vágyam kipróbálni, sajnos eddig még nem volt benne részem.
2017. júl. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!