Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Járnátok a haverotokkal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok a haverotokkal?

Figyelt kérdés
27 vagyok, annyira szeretnék vele lenni, de nem tudom hogy mondjam meg neki. kölcsönös a vonzódás köztünk és az egyik legjobb barátom.viszont fiatalabb nálam 6évvel
2015. aug. 13. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki!:)
2015. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
haverságból lesznek a legjobb kapcsolatok
2015. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem merem. és ő 21, nem ciki h a fiú ennyivel fiatalabb
2015. aug. 13. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:
ebben a korban szerintem elmegy, akkor lenne ciki ha ő 15 lenne te meg 21, ha egy esélyt se adsz magatoknak akkor sose tudod meg mit hagysz ki
2015. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjátok már ezt a korkérdést! Semmi értelme! Az első "tartós" csajom 16 évvel volt idősebb, a feleségem 26-al fiatalabb, a az első pasim kereken 10 évvel volt idősebb, nekem a legnagyobb korkülönbség pasinál Ő volt 20 én vagyok 60.! MINDEGYIKNÉL nagyon jók szuperáltak a dolgok. Csak annak okoz problémát, aki kifogásokat keres. Aki szereti (bármi oknál fogva) a másikat, annak nincsenek ilyen gondjai - pláne ebben a korban. Igen én 60 vagyok és testem max 40, mert karbantartom, néha discoba járok, agyam mai és tiszta, vigyázok magamra! Ma is vannak fiatal barátnőim és barátaim. Miért? Mert NEM HANYAGOLOM EL MAGAM! Itt kezdődnek a dolgok.! Egyébként hogyan sikerült nektek a közös kaland? Sikerült meghódítani? Írhatsz, kérdezhetsz priviben is! :) CARPE DIEM! :)
2015. okt. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!