Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Járnátok egy csajjal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Járnátok egy csajjal, aki már nemis egy haverotokkal járt?

Figyelt kérdés
Egy faluban élek, és elég sok jó pasi van errefelé. :D A legtöbbjüknek én kellek. Nekem csak komoly kapcsolataim voltak, és ezt ők is tudják, meg hogy nem vagyok egy könnyűvérű lány, nem fekszem össze bárkivel, nem az a bulizós fajta vagyok, hanem inkább a csendesebb, visszahúzódó lány, aki nehezen nyílik meg bárkinek. Azért tettem fel a kérdést, mert én biztos nem járnék a barátnőm exével. Ezek a fiúk viszont annak ellenére, h már 2-3 haverjukkal jártam, engem akarnak...és nem futókalandra, mert végül akikkel összejöttem eddig, mind belém szeretett és én szakítottam a végén velük. Nem tartom magamat olyan jó csajnak, ezért is ilyen meglepő ez, h még a haverjaik, barátaik, csapattársaik után is rám hajtanak, még ha a barátságuk is megy rá. Nem tartom magam r*bancnak, 21 évesen 3 pasim volt, 2-vel feküdtem le...az egyedüli bökkenő, h mind a faluban él, így ismerik egymást, jóban vannak.
2014. júl. 22. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a falukban mindenki ismer mindenkit, most már téged is ismernek
2014. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Mivel falun laksz. Nincs nagy választék. Mivel kanosak mind állat. Be érnek veled is. Szó sincs arról hogy szép vagy gyanítom hogy 10 es skálán is ha max 4, de ez a gondolkodás mód lesokkolt.
2014. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem, ha életem szerelmét keresném. Persze futó kalandnak jó.
2014. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem. haverok, ismerősök ex nőjeire nem hajtok. nem szeretnék olyan embereknek a lyuksógora lenni akiket közelebbről is ismerek.
2014. júl. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Falu.:D Mikor én laktam faluban,ez nálunk is így ment. A fiatalok ismerték egymást,túl sokan nem voltunk. Egyik bnőm járt egyik pasival,majd másikkal.. Akik hát jóba voltak.
2014. júl. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!