Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 170 cm magas vagy az alatti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm magas vagy az alatti fiukat, férfiakat kérdeznék. Milyen magas az apukátok?

Figyelt kérdés

ezt azért kérdezem, mert nyilván a fiugyerekek akkorák lesznek mint az apjuk vagy magasabbak, és kiváncsi avgyok ti miért lettetek ekkorák.


Apukátok magasságát irjátok és a tietekét.


Köszi


2015. aug. 14. 01:41
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

Apám 183. Anya 168.

Én 173.

Hugom 168.

Nővérem 178.

2019. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
59%
Én nem esem bele a 170 alattiba, 182 vagyok. De nem igaz hogy akkorák leszünk mint az apukánk, apukám nagyobb nálam vagy 6-8 cm-vel sőt az apám öccse bőven 190 felet van. Szóval valahogy a génlottó úgy sorsolt, hogy én legyek a legalasonyabb férfi a közeli családban :D
2019. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
Ez egy akkora hülyeség kedves kérdező,hogy már szánalmas..... apám 175 cm. Anyám 170 cm. Az apám családjában minden férfi alacsony kerekképű míg anyám családjába minden férfi 180-190 centi közötti és oválisabb az arca. Bátyám az apám génjeit örökölte. Magasságra és arcvonalra is (alacsony kerekképű) Én meg inkább az anyám génjeitt vittem tovàbb. 185 magas vagyok és ovális képű.......
2020. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
Apum 167 cm én most 16 évesen 169cm vagyok..még szerintem pár centit nőni fogok
2020. febr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

Kerdezo... Nem nagykepuskodnek a genetika szo emlitesevel.

De lattal mar testvereket? Csak paraszti esz, csak az. Hat nem egypeteju ikrek altalaban. Es egy apukatol!!

2020. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
172 cm vagyok. Apukám 184, anyukám 164.
2020. máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

nem csak az apától függ ez, én 186 vagyok, testvérem 172

20F

2020. máj. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
hmm... Én fiú létemre elég alacsony vagyok magasságom 165cm apám meg a 185 körül van és ez eléggé bosszantó.
2020. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Apám magas, viszont nagypapam alacsonyabb volt. Apám gondolom csak hordozta ezt a genetikai és én örököltem/megkaptam.
2020. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A genetikai háttér nem minden. Vannak olyan külső jegyek, melyek kialakulása tisztán genetikai hátterű, azonban olyanok is, melyekben a genetikai háttér és a környezeti tényezők együttesen formálják a tulajdonságot.

Azonban van egy nagy tévedés, amire nagyon sok, genetikával kapcsolatos közkeletű tévedés alapszik. Ez pedig az, hogy sok ember szerint minden tulajdonságot egy gén kódol.


A génműködést a következőképpen kell értelmezni:


A gén a DNS egy fehérjét kódoló szakasza. A génexpresszió vagy génkifejeződés során a gén által kódolt módon a sejt fehérjét állít elő, ami aztán külső jegyekben/belső jegyekben nyilvánul meg tulajdonságként.

Vannak olyan tulajdonságok, melyek egy génre vezethetők vissza, azonban nagyságrendekkel több az olyan tulajdonság, amit több gén együttes működése határoz meg.


A testmagasság, a bőrszín, a szemszín, az intelligencia, bizonyos korlátokkal az egyén normál vérnyomása tipikusan ilyen, több gén működése következtében kialakuló jellegek, ún. mennyiségi jellegek.


Történetileg fordítva alakult ki ez a nézet: észrevették, hogy vannak jellegek, amik kevesebb variáció között változnak egyedről egyedre, illetve vannak másfajta eloszlást követő jellegek is, amelyekben az egyedek adott jellegre nézve egy elég széles spektrumban változnak. Ebből arra következtethetünk, hogy ezen jellegek kialakításában nagyszámú gén vesz részt, illetve ezen gének (és alléljaik) hatása összegződik.


Tehát ez, amit mondasz, hogy az apa magassága határozza meg a születendő fiúgyermeke magasságát, nem igaz. A születendő gyermek magasságát sok gén működése és a környezeti tényezők határozzák meg.


Én 163 cm vagyok, az apám meg 184. :D

2020. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!