Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha választani kellene, melyike...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választani kellene, melyiket választanád? 1. Bombázó, tökéletes lány, de nem lesz a barátnőd, csak párszor megdughatod.2. Kevésbé szép lány, de a barátnőd lenne, és rendszeresen szexelhetsz vele.

Figyelt kérdés
A kérdést a valóság szülte. Ugyanis egy nagyon szép lányt csak úgy lehet megszerezni, ha tökéletes vagy számá. De erre egy a millióhoz az esély, úgyhogy max. keresel egy rybancot, aki bejön külsőre, és dughatsz vele párszor egy jót. Vagy komoly kapcsolatottervezel, de be kell érned azzal, hogy esetleg fel se áll a farkad, ha előtted áll meztelenül...

2015. aug. 14. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
A 2. kategóriában vannak átlagos lányok is, azt választanám..
2015. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én tökéletesen jól érzem magam egyedülálló ként nem vagyok kapcsolat függő beérném a tökéletes lánnyal akivel dughatok.

Viszont, ha már közelít a családalapítás meg ilyesmi mert mindennek ellenére azért szeretnék idővel 1 feleséget meg minimum 2 gyereket akkor is csak olyannal kötném le magam aki vonz szexuálisan, nem kell kifejezetten tökéletesnek lennie csak számomra legyen az :) 25/F

2015. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2.
2015. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jelenleg elég lenne a tökéletes lányt dugogatni.

Nem vágyom komoly kapcsolatra.

25/F

2015. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kérdés azért nem életszerű, mert párnak azt választjuk aki szexuálisan bejön és mi is tetszünk neki. Akire nem áll fel a farkam, azzal eleve nem is kezdeményezek.
2015. aug. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok, hogy legjobb lenne egy szép, rendes barátnő, később feleség. De az edélyem kevesebb a nullánál... Pedig én is rendes, és állítólag jóképű fiú vagyok, de nem kellek senkinek sem. Úgyhogy megyek b@.szni fűvel-fával én is. Legalább élvezni akarom az életet, ha már ilyen sz.r.
2015. aug. 14. 12:32
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Túl szélsőséges a két választási lehetőség. Rengeteg csinos lány van, akivel komolyan lehet tervezni. Nem csak bombázó ribik és csúnya, senkinek nem kellő lányokra lehet osztani a nőket.
2015. aug. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az 1., mivel fantasztikus vagyok az ágyban és örökké velem akarna szeretkezni. (nagyképűség nélkül!)
2015. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szerintem a 2.-ik
2016. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát a kérdésed elég sértő...azért mert valaki nem cicababa már nem állhat fel rá? Egyébként ha szeretsz valakit, és nem a testét, hanem a lelkét szereted, akkor mindegy milyen a teste, számodra ő lesz a legszexibb.

De a szavaidbol úgy veszem ki, neked az első számú lehetőség lenne megfelelő, mert te nem szerelmet keresel, hanem szex partnert. Ne használd ki szeremcsétlent.

2017. jan. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!