Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg a pasimnak h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a pasimnak h ne haragudjon meg h nem akarok többet análszexelni?

Figyelt kérdés
Régebben sokszor csináltunk és akkor élveztem is de mostanában már nem élveztem csak szenvedtem végig meg már nem is hoz izgalomba, ő meg folyton könyörög h csináljuk és azt hiszi h már nem szeretem őt mert nem csinálom úgy vele. De félek attól is h elhagy vagy nagyon bedurcizik ha elmondom neki h már nem akarom csinálni mert nem izgat és iszonyatosan fájt legutóbb is.
2015. aug. 14. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen mondj annyit, hogy már nem élvezed, és fáj. Ebben nincs semmi olyan, amire meg lehetne haragudni. Ha ilyenért elhagy, akkor nem százas.
2015. aug. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 datass ***** válasza:
100%

Elé állsz és mondod :


- Nem akarok többet anal szexelni mert nem élvezem és fáj.


Ha pedig emiatt elhagyna akkor csak neked tenne jót hogy megszabadulsz egy önző embertől.


easy as fuck.


29/F

2015. aug. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj olyan dolgot ami rossz neked, aki pedig nem érti meg, hogy ha valami neked fáj azt nem akarod csinálna, azt az embert hagyd el. Ha ehhez gyenge vagy, akkor pedig szenvedj tovább, és éjszakánként sírdogálj a fal felé fordulva, csak halkan, nehogy bedurcizzon miatta.
2015. aug. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Haragudni fog mert régebben élveztem de ensem értem most miért nem :( pedig jobban szerette seggbe :(
2015. aug. 14. 12:36
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha jobban szerette seggbe, az már régen rossz. Ha elmondod neki, amit ide leírtál, és nem érti meg, az is régen rossz. Mellesleg javaslok neked egy látogatást a proktológushoz, simán lehet, hogy csinált neked egy jó kis aranyeret.
2015. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A szexben minden megengedett ami mindkét félnek örömet okoz! Ez nam az! Különösen ha ez számodra fájdalmat okoz és nincs kedvedre.

Egyszerűen mond meg neki, hogy fáj és nem akarod! Ha ezért elhagy, akkor had menjen! Vannak rajta kívűl más pasik, olyanok is akiknek az anális szex nem fontos. Ne várd meg, hogy szervi bajod legyen az Ő hülyesége miatt!

2015. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

hát kb úgy ahogy leírtad...

fáj kellemetlen nem izgat nem akarod.


22F

2015. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4: valószínűleg azért nem, mert aranyered lett.
2015. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem elvezed megtudjatok beszelni. Es megmondod neki hogy kulonleges alkalmakkor oda adod a popsid is. Az meg h jobban szerette popiba sem normalis. Ha nem erti meg akk paraszt hagyd el !
2015. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!