Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányokat/nőket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat/nőket mennyire izgatják fel az alábbi szokatlan perverzitások?

Figyelt kérdés

Hónaljdugás: [link]

Köldökdugás: [link]

Orrdugás: [link]

Fülbe élvezés: [link]

Spermával és nyállal lufifújás: [link]

Arcra élvezés: [link]


2015. aug. 14. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nekünk ezeken a helyeken nincsenek olyan erogén zónáink, mint a férfiaknak a farkukon, ezért szerintem a legtöbb lánynak-ahogy nekem sem- ezek nem izgatók. Az meg taszít, hogy a fülembe élvezzenek... Az arcraélvezést szoktuk ezekből csak a barátommal, de a szemembe igyekszünk, hogy ne menjen bele, mert nagyon kellemetlen, főleg, ha még smink is van rajta és az is belefolyik.
2015. aug. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arcra jöhet, szemembe nem, egyszer rendesen bevéresedett miatta, azóta ügyelünk erre is.
2015. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jézusom... Engem speciel egyik sem izgat, sőt... Az arcra élvezés még oké, de az sem olyan formában, mint a gifen látható hölgyemény esetén.
2015. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arcra élvezés ok,a többinek értelmét nem látom,nem izgatna.
2015. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Nem semmi lista:D
2015. aug. 16. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!