Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megbánta, vagy csak szokatlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánta, vagy csak szokatlan volt neki a helyzet, és nem tudja hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok,meleg ellenesek kérem ne írjanak!


Szóval unokatestvéremnek van egy nyaralója 6-an elmentünk a balaton mellé.

Van egy fiú ismerősöm,aki szintén jelen volt,van barátnője is,de ő külföldön van,kiment 2 hétre Londonba,az egyik ismerőséhez.

Viszont mi elég jóban vagyunk,és 2. éjszaka,lementünk iszogatni a parthoz,viszont én előbb visszamentem a nyaralóhoz,és a fiú ismerősöm is,kissé ittas állapotban voltunk,és én kielégítettem őt orálisan,meg csókolóztunk.

Másnap szintén kettesben voltunk,és akkor viszont azt mondta, "lehet nem kellett volna" meg hogy maradjon köztünk,és hogy ne mondjam senkinek,mert veszélyeztetném a kapcsolatát!

Viszont nem erőszakoskodtam,ő ugyanúgy benne volt a szexbe.....a legjobb bnőmnek aki szintén jelen volt,elmondtam h történt vmi köztünk,de részleteket nem.....félek h ha esetleg kiderülne,bosszuból ő is kitalálna vmit rám....



2013. júl. 12. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok mindkettőtöknek!


Neki van bnője,mégis belement,te meg tudtad,mégis lecoptad!


Kár h megbánta,pedig egész egymáshoz valóak lettetek vna.....

2013. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Van ez így az alkohol lazítja a gátlásokat és a nadrágöveket.
2013. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"bvok

Az üzenet címzettje: Ismeretlen kérdező

Az elküldés időpontja: ma 18:37

Az üzenet oka: A kérdés: Megbánta, vagy csak szokatlan volt neki a helyzet, és nem tudja hogyan tovább?

Az üzenet szövege: Nekem volt egy ismerősöm aki egy délutáni sörözés alkalmával engedte meg hogy bekapjam neki.Sajnos nem tudtam végezni,mert váratlanul haza jött a nejem.

Azóta nem szeszel velem kettesben.Szerintem fél hogy megint enged. Persze nem értem őt mert hogy ő tudtommal agglegény életet él,és nincs neki semmi alkalma."


Azért nem olyan szokatlan ez,szerencsére nem vagyunk egyedül 1.! mielőtt jönnének az ítélkező kommentek!


De kösz az ítélkező kommentedet,annak ellenére hogy nem kértem!

2013. júl. 12. 18:47
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Te most mentséget keresel vagy tanácsot?
2013. júl. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Miért mondtad el mégis???

Amúgy meg szerintem kb ennyi volt

2013. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

alaklmi sex,ugyanaz mintha egy csajjal csináltad volna akinek van barátja.

erről kussolni kell,még a legjobb barátnő előtt is.

2013. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

hogyan tóvább? sehogy,örülj neki,volt egy kosza b_szás.

nem fogja dobni a csajt értred.

2013. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Részeggel akkor sem kellene, ha ő követeli. Ez is erőszaknak számít.
2013. júl. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmiről álmodozom egy barátommal, aki még nincs tisztában magával...hát addig reménykedem. De legalább nincs nője. Csak nem merek vele kettesben maradni, meg ő sem velem.:(

Bár ha jól értem, neked nem tetszik annyira, hogy kapcsolatban is gondolkozz. Mindenesetre szerintem tartsd tiszteletben a kérését, ne mondogasd el mindenkinek.

2013. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

esetleg kérdezzrá nyiltan,hogy mégis hogyan tovább?

és a válaszát fogaddel.

2013. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!