Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan jussak el a csúcsra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jussak el a csúcsra?

Figyelt kérdés

Hallottam már több maszturbálási módszerről, de nekem nem igazán jöttek be. A parnas módszert nagyon

nem vágom azt hogyan kell? Ja és ti bugyiba szoktatok vagy anélkül? Köszönöm a normális válaszokat.



2015. aug. 14. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát figyi, a csúcsra helikopter is felvisz...
2015. aug. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tusoló rózsával (tusoló fejjel) próbáltad már a masztit? A párnás az olyan hogy rá ülsz a párna sarkára vagy szépére és meglovagolod, mozogsz rajta.
2015. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. Valaszoló vagyok. Ráülsz a párna szélére*
2015. aug. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Vegyél egy hegymászó felszerelést, és irány a csúcs, a Mount Everestig meg se állj! Szerintem a párnás módszer olyan, hogy meg mászák a párna csúcsát és oda hímezik a magyar zászlót. :D
2015. aug. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit szólnál egy pasi nyelvéhez? /F.
2015. aug. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jasmine999999 válasza:
zuhanyrózsa, de simán ha a csiklódat birizgálod az ujjaddal az is jó, én bugyi nélkül szoktam.
2015. aug. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!