Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges az, hogy valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy valakinek többhetes kómából felébredve, átmenetileg megváltozzon a szexualitása?

Figyelt kérdés
A fiamról van szó, aki súlyos autóbalesetet szenvedett, agyrázkódása volt, és 26 napig kómában feküdt. Azóta eltelt már vagy fél év és szerencsére már jól van, viszont azelőtt nagyon sokat csajozott, több lányt nekem is bemutatott és volt neki pár barátnője is. Mostanában viszont, mintha kicserélték volna, már nem úgy viselkedik, mint azelőtt, nem érdeklik a lányok és én lehet, hogy csak beképzelem, de "nézegeti" a fiúkat, és úgy látom, hogy másképpen viszonyul hozzájuk. Viszont nem merem megkérdezni ezt tőle, mert félek attól, hogy ő hogyan reagálna erre. Lehet, hogy csak én képzelem ezt, vagy ilyen tényleg megtörténhet?
2015. aug. 15. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz ilyenekkel. Örülj hogy túlélte ha épp mégis úgy döntött hogy a fiúkat részesíti előnyben akkor sincs semmi gáz szerintem ha késznek érzi magát és tisztázta ezt magában is úgy is el fogja neked mondani. Neked csak annyi a dolgod hogy megpróbáld ezt elfogadni.
2015. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos kóma után bizonyos dolgok megváltozhatnak ez tény!

A szexuális identitás nem tartozik ezek közé.

Ha a fiad erdeklődést mutat, akkor az nem amiatt, van, legalább is nema kóma változtatta meg. Az valószínűbb hogy ez a "hajlam" ( de hülye szó) már megvolt benne, legfeljebb jobban kimutatja azokat amiket eddig elfojtott.

Egy ismerősöm felesége teljesen hasonló eset után abszolút gátlástalanná, es szókimondóvá vált. Azelött teljesen szende szégyenlős volt.

Esetleg te reagálsz kritikusabban.

2015. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!