Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka, ha egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha egy nő mindenkit elutasít?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm barátnőjéről van szó. 25 éves, úton útfélen ragadnak rá a pasik, kifejezetten jó nő, okos is, jó a humora. Nekem is bejön, csak tudom, hogy nagyon gazdag és nem érezném magam jól abban a luxusban, amiben ő él. Mások nem tudják, hogy milyen az anyagi helyzete, sosem jön kocsival bulizni pl., csak a barátok vannak tisztában vele. Kivétel nélkül mindenkit elutasít, jó pasit, kevésbé jó pasit, gazdagabbat, szegényebbet, mindegy milyen, finoman visszautasítja. Miért lehet ez?

2015. aug. 15. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon válogatós, senki sem elég jóképű neki.
2015. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
22%
Mert egoista ribi, hagyd a csába majd 1x őt is dobják és észbe kap...
2015. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Várja a tökéletest, feleslegesen..
2015. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
szerintem még nem találta meg az igazit, ő amolyan jéghercegnő típus lehet, de sok sok türelemmel és kitartással biztos a közelébe lehetne férkőzni, és ettől még nem ribi
2015. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de ő rögtön mindenkit elutasít. Barátilag mindenkivel beszélget, kedves is, nem hordja fenn az orrát, de semmi több. Nem érdeklik egyáltalán a pasik, vagy bármi pasi téma. Soha nem is hallottam, hogy beszélne akárkiről is és az ismerősöm is ugyanezt mondta, hogy sosem beszélt egy pasiról sem. Lehetséges, hogy egyedül akar lenni, maradni?
2015. aug. 15. 18:19
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
vagy egyedül akar maradni,vagy leszbi...
2015. aug. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
87%
Az is lehetséges, hogy van valaki, aki felkeltette az érdeklődését, csak valamilyen okból kifolyólag nem jön össze a dolog. Például van barátnője a pasinak. Csak nem beszélt róla senkinek. Ennek ellenére nem tud túltenni a dolgon és nem tud elképzelni mást maga mellé, ezért utasít el mindenkit.
2015. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem szó sincs arról, hogy jéghercegnő lenne, főleg, hogy a leírás szerint finoman szokta visszautasítani a próbálkozókat. Lehet akármilyen melegszívű valaki, ha épp nem szeretne kapcsolatban lenni, akkor vissza fog utasítani mindenkit. Szerintem ez a helyzet. Nem csak kényszerszinglik léteznek. Átmenetileg, vagy tartósan, de párkapcsolat nélkül érzi jól magát.
2015. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez természetes jelenség egy normális lánynál. Fel akar valamit építeni, nem kell most neki kapcsolat. Majd eljön a ideje.
2015. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A "jelentkezők" közül egyikről sem érezte azt, hogy ő lenne számára az "igazi". Talán álmodozó. Talán idealista. Talán maximalista.

Esetleg beleszaladt már egy nagy csalódásba (vagy akár egy viszonzatlan szerelembe), csak nem beszél róla, mert úgy érzi, magánügy.

2015. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!