Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valami baja van, hogy állandóa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baja van, hogy állandóan szexelni akar?

Figyelt kérdés
Amióta először lefeküdtem a barátommal(3 hónapja),azóta legalább napi kétszer szexelünk,de volt már,hogy háromszor is egy nap,és komolyan lefáradtam.
2015. aug. 15. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
miert baj ha szereted??amit szeretsz azt csinald ^^
2015. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Nagy a szexuális étvágya, ez nem betegség. Kössetek kompromisszumot, máskülönben nem lesz jó vége.
2015. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Ideje szakítani. Nem nem genyóságból írom.

Ő neki nagy a szexuális étvágya, neked pedig nem.

Ez előbb utóbb konfliktusokat fog jelenteni.



2 megoldás van:


1.) Megmondod neki, hogy legyen kevesebb szex. Következménye: idővel nem lesz elég amit nyújtasz és máshol fogja keresni a boldogságot.


2.) Te engedsz és annyit szexeltek amennyit ő kíván. Következménye: te nem fogod bírni végtelen ideig és megcsömörlesz. Veszekedni fogtok és őt fogod hibáztatni azért amiért nem szabadna.


Ha két ember nem illik össze szexuális téren, akkor az a kapcsolat alapból el van bukva. Csak idő kérdése a szakításnak.


Jöhet a sok szentéletű aki szerint ez nem így van és lehet változni...de légyszi kedves kérdést kiíró. Akármikor vita lesz köztetek és visszavezethető a szexre, akkor írj be ide. Illetve amikor szakítotok, akkor is.

2015. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
az én párom is ugyan ilyen, csak hát mi "távkapcsolat" 80km.. de az a 3 nap amit együtt töltünk kb erről szól, volt h 1,5 hétig tudtunk együtt lenni akkor is.. a különbség, hogy én ugyanugy akarom mint ő :/ igy a te esetedben nem tudok mit mondani
2015. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%

huhu... szerintem ott nagy lehet a baj... a napi 3 az nagyon kevés... :O

volt 3hét hogy minden nap találkoztam barátnőmmel... na az alatt a 3hét alatt ment el 100-150gumi... de vegyétek csak 100nak... és többet csináltuk gumi nélkül mint gumival... :D szerintem ez a normális... :D

2015. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Burla Lurka, már ne haragudj, de a tied akkor az csak szexkapcsolat, ha másról sem szól a találkozásotok, csak a dugásról.
2015. aug. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

majdnem 4 éve ismerem és 3 év után jöttünk össze de ugyanúgy kényeztet 1 év után úgy lelkileg mint testileg :)

Miért lenne szexkapcsolat?

Jó aztmondom találkozunk 4-5 nap után és a 3 nap alatt szexelünk 1x akkor a válasz az lenne" hú burla lurka ti irtó szerelmesek vagytok ha a szex nem számit :O"

Nem a szex igenis számit mert imádjuk egymást és hát szexkapcsolatban ritkán az a cél, hogy a baba jöhessen :)

2015. aug. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7. Az a cél, hogy a baba jöhessen, távkapcsolatban? :O Először talán próbáljatok meg összeköltözni vagy valami...
2015. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nem fogok itt magyarázkodni :D kb 1 hét után úgy voltunk hogy költözzünk össze, de se az ő családja se az enyém nem olyan hogy annak jó vége lenne, albérlet meg fölösleges kiadás :)

hónapok óta házakat nézünk ("távkapcsolat 80km...), szocpol, de miért is ragozzam itt.. csak dühit ha valaki egészségesen kivánja a szexet az már szexkapcsolat?

az emberek butasága :) (amugy tudam h belekötnek:D)

2015. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"de se az ő családja se az enyém nem olyan hogy annak jó vége lenne"--- ez igen, hány éves vagy, 16? :DD Hát tényleg igazad van, az emberi butaság...az albérlet, saját élet felesleges kiadás, de azért gyereket már akarnak...azt megengedik? :D
2015. aug. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!