Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vezethetnek no letemre?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezethetnek no letemre? Persze amikor felul vagyok akkor en vezetek es azt mindig nagyon elvezem.

Figyelt kérdés
A lenyeg az, hogy a parom azt mondta, hogy ha en vezetnek, akkor lehet hogy szetszednem ot, mert eleg perverz vagyok :D es erre lennek kivancsi. Hogy vezessek?
2015. aug. 16. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ezt magadtol nem tudod akk nem vagy eleg perverz es alkalmas sem hogy te iranyits az agyban
2015. aug. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért, hogy?

Kezdeményezz te, teperd le, izgasd úgy és ott, ahol te szeretnéd, fogd meg a kezét, az arcát, húzd oda, ahová te szeretnéd, hogy odaérjen, illetve nemcsak lovagló pózban lehet irányítani nőnek a szexben, hanem bármilyen pózban szinte, ugyanúgy diktálhatod te is az ritmust, lehetsz ugyanúgy te is a főnök.:)

2015. aug. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-nek igaza van de még ahhoz jöhet az hogy misszionáriusnál lábbal ha elkezded felemelni esetleg akkor és mozgatni jobban magadba húzni (ha nem elég hosszú a kezed ahhoz hogy a kezeddel húzd magadba többször gyorsan) akkor ezzel is irányíthatod pedig eléggé alul vagy a pózban ;)
2015. aug. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amit 3-mas mond, ilyeneket szoktam csinalni:)
2015. aug. 16. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!