Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon igaz ami mondani szoktak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon igaz ami mondani szoktak az átlagos fiú-csúnya lány és jóképű fiú-átlagos és szép lány párosításról?

Figyelt kérdés

tehát sokan írták, vagyis ugye sokat olvastam már ilyet, nem csak ezen az oldalon, hogy azok (fiúk) akik átlagosnak születtek azok max csúnya lányokat kaphatnak meg, míg a jóképűnek születtek ugye azok az átlagos és szép lányt

de fordítva meg állítólag úgy van, hogy a csúnya lányok meg megkaphatják az átlagos külsővel rendelkező srácot, esetleg még talán a jóképűt is, bár azért utóbbi párosítást nem nagyon tudom elképzelni.

szóval igaz lehet, hogy tényleg ez a helyzet áll fent?

meg olyat is hallottam vagy olvastam, nem tudom, hogy minden nőre kb 5 pasi jut, ilyesmi

kíváncsi vagyok a véleményetekre fiúk lányok, de lehet hülye a kérdés és akkor bocs :D



2015. aug. 16. 11:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
aha, nőként :) gondoltál a férfi nemre? :D
2015. aug. 16. 12:07
 12/15 anonim ***** válasza:

A csúnyaság-szépség tényleg relatív fogalom, nekem is tetszenek nagyon érdekes, markáns arcú nők, akik nem ezek a ma divatos szépségek, és akikre más azt mondaná, hogy csúnya, de ettől függetlenül létezik egy olyan "objektív" csúnyaság, amire nyilván mindenki azt mondja, hogy csúnya. Ezek az emberek vagy magányosak életük végéig, vagy kompromisszumot kötnek, és a magukfajtával jönnek össze.


Ami pedig az egyéb kombókat illeti, hadd vitatkozzak azzal, hogy minden jó nő csak a saját kategóriájával vagy jobbal áll szóba. Rengetegszer szoktam nézni nagyon bután, mert elképesztő testű, szép lányok tudnak járni olyan, jobb esetben semmilyen, de sokszor buffla, töhönye, csúnya pasikkal, igénytelen kínai piacos öltözékkel (bő póló, sokzsebes pampalini nadrág - szevasz), hogy megfejthetetlen.

2015. aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

olyan jókat tudtok írni hogy komolyan mondom egy félnótás baromnak érzem magam :D és köszi a válaszokat jöhetnek még akinek van véleménye a dologról.

és utolsó ez is igaz, igaz :)

2015. aug. 16. 15:33
 14/15 anonim ***** válasza:
82%
Húsz év alatt talán igaz, bár szabályt erősítő kivételek itt is akadnak. Később, huszonéves korban már nem annyira felszínesek, nem csak a külsőségekre utaznak a fiatalok.
2015. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
jah, hanem a pénzre is :'D
2015. aug. 17. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!