Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők legnagyobb része miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők legnagyobb része miért csak elméletben, képzeletben mer dolgokat a szexben?

Figyelt kérdés

Egy egy ilyen kérdésemre

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

általában azért jön 20-30 válasz, és még vannak nők is akik privátban rám írnak, van akivel jól el lehet beszélgetni, de amikor azt mondom benne lenne-e a dologban élőben akkor a legtöbb nő nemet mond. :) És az életben is ezt tapasztalom kevés a szexben bevállalós nő, beszélgetni azt tud róla mindegyik, de megtenni dolgokat már nem annyira. :)



2015. aug. 16. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
hát a nők már csak ilyenek.. de nem adom fel, egyszer nagyon megfogom kínozni egy lány popsilyukát :)
2015. aug. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Mert, ahhoz bizalmat kell építeniük, h ki is merjenek valamit próbálni. Egy férfi mindig félelmet kelt bennük, mert erősebb testileg náluk.
2015. aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Elnézést de azért tegyük helyre a dolgokat:

idegennel sosem csinálnám, akkor sem ha jól elbeszélgetünk. Főleg a vad dolgokat. Csak stabil kapcsoltban valakivel akiben maximálisan megbízok.

Amúgy igen, vannak olyan fantáziáim amiket sosem csinálnék meg (pl két pasival) egyszerűen azért mert maszti közben ábrándozni róla jó, de igazából nem erre vágyom.


De a bdsm vágyaimat egy stabil partnerrel most maximálisan kiélem. Sok időbe telt míg találtam olyan férfit akiben megbíztam és akit kívántam is eléggé ehhez.

Akárkivel ez nem menne. Nekünk nőknek még a sima szex sem megy akárkivel.

2015. aug. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én meg is teszem, az más hogy nem egy idegennel, hanem egy olyannal akiben megbízom, hogy tudja hol a határunk, és ezt a határt nem lépi át.
2015. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem piszkos a fantaziam, beszelni is szeretek rolla es csinalni is, de csak olyan emberrel aki szeret es megbizhato 17L
2015. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

# 3 válasza megfontolandó, én is hasonlóan vagyok.


Egyrészt vannak olyan fantáziáim, amikről tudom, hogy élőben SOHA nem valósítanám meg. Nem gyávaságból, hanem mert egyszerűen nem fér bele az értékrendembe. Fantáziálni kellemes róla, de nem tudnék azzal a tudattal élni, hogy megtettem.


Aztán vannak olyan "fétiseim", fantáziáim, amiket bármikor szívesen megvalósítok, meg is szoktam. A párommal! Nekem a szex nem egy személytelen valami, hanem intimitásra, közelségre, érzelmekre, bizalomra épül.

A kikötözős szex tipikusan (!) az a kategória, amit szigorúan csak olyan emberrel valósítok meg, akiben maximálisan megbízom, aki része az életemnek. Egy vadidegennek SOHA nem engedném meg, hogy kikötözzön.


Te bevállalósnak tartod magad? Akkor miért nem vállalod be azt, hogy felépítesz egy tartós, bizalomra és érzelmi elköteleződésre alapuló kapcsolatot, amiben kiélheted a szexuális vágyaidat is. Tudod, ehhez SOKKAL nagyobb bátorság kell, mint szexelni egy vadidegennel.

2015. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15%
Mert a magyar csajok halvérűek.. saját kis korlátolt világukban élnek, játszák a frigidet, amíg jól el nem kapja őket egy bevándorló.
2015. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!