Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 18 éves vagyok és nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 18 éves vagyok és nagyon bejön egy 30 év körüli férfitalán pár évvel idôsebb, az már apa komplekszus?

Figyelt kérdés
Sokkal fiatalabbnak néz ki olyan 25-nek és nem az tetszik hogy idôsebb. De akkor is az. Most akkor apa komplekszusom van?
2015. aug. 16. 20:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek. 34/F én sem látszom annyinak
2015. aug. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

18 vagyok, a barátom 31. 20 körülinek néz ki. :)

Egy éve vagyunk együtt, rengeteg közös témánk, hobbink van, és nem, nem csak "arra" kellettem neki.

Akik nem ismernek, nem veszik észre a korkülönbséget, akik meg ismernek, azok tudják hogy összeillünk, még akkor is ha eleinte furcsa volt. (Korábban még a barátom is hangoztatta, hogy ugyan mit akarna már ő egy 17 éves lánytól... :))

Ja, és az apa-komplexus kapcsán. Két apám van, egy "igazi" és egy "mostoha", mindkettővel nagyon jó viszonyban vagyok, jobb apákat nem is kívánhatnék. Szóval, nincs apa-komplexusom...

Remélem, segítettem. :)

2015. aug. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó. Köszi
2015. aug. 17. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!