Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Voltatok már nudista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Voltatok már nudista strandon? Milyenek a tapasztalatok? Nem volt ciki történetetek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:

igen voltam, az elején kicsit furcsa volt meztelenül lenni, de megszoktam

ciki történet annyi volt, hogy az elején párszor felállt de diszkréten eltakartam és ennyi

2015. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Voltam már. Nem állt fel, nekem ahhoz vagy testi kontaktus kell, vagy eleve nagyon kanosnak kell lennem.

30-tól lefelé nem nagyon vannak, és férfitöbbség van (egy részük homár), de azért mindig vannak nők is.

2015. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is voltam, bár nem kimondott strandon, hanem egy bányatavon ahol sokan nudiznak..

elején kicsit fura, de megszokod, és nálam az erekcióval se volt gond, hiába láttam szépeket :)

2015. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem voltam, de már egy ideje tervezem, hogy mennék...
2015. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi lanykent irok .. De enis mar voltam es nem lattam olyat hogy fel allt volna a ferfiaknak. :) 23
2015. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szabotom81 ***** válasza:
Voltam már gyorsan megszokod, meg azért vannak ott gyerekek is viselkedjen mindenki
2015. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Egyszer voltam, nagyon kellemetlen élmény volt.

Pechemre egy fiatal csapat jött épp akkor oda, én meg sajnos alacsony ingerküszöbbel rendelkezem, és egyből felállt. Gyorsan be is mentem a vízbe, de nem tudtam lelohasztani, mert nem tudtam kiverni úgy, hogy ne vegyék észre.

A fél napot a vízben töltöttem, ami kilógott a vízből az leégett.

Többet nem is mentem.

24F

2015. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
külföldön voltam volt hogy nekem is felállt de láttam másnak is nem foglalkoztak vele
2016. jan. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hárman voltunk barátokkal: két srác és egy lány.kicsit zavarban voltam az elején,de aztán nagyon jó élmény volt.

főleg,hogy a többieken látszott,hogy azt találgatják,hogy hogyan vagyunk együtt-miközben csak barátok vagyunk.

2016. márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!