Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha nudista strandon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha nudista strandon merevedésed van?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Eléggé. Nudista strandon kiröhögnek ilyenért. MC Pita Ramos tanácsa pl.: "gyorsan a vízbe"
2010. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ildomos nudista strandon álló cerkával járkálni. Gyorsan hasra, vagy be a vízbe
2010. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem gáz. Tök ciki, ha egy felnőtt ember nem tudja kontrollálni magát. Volt, hogy több csinos, fiatal, pucér csaj között éltem (a fürdőruha használata tilos volt), az elején nekem is voltak ilyen gondjaim. Önkontroll kérdése az egész.
2010. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem sima strandon is gáz. :D Nem rég voltunk strandon barátnőimmel, 4-en mentünk, ketten strandröpiztek én meg egy barátnőm néztük őket. Az egyik barátnőnket megbámulta egy pasi, háton feküdt, és felállt neki, és végig strírölte a csajt. xD
2010. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
15:49 aztán mégis hogyan lehetne a merevedést kontrollálni? Múlasztó zsoltárokat mormolsz? Ciki vagy nagyon.
2010. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
attol fugg: logo csocsu mamika vagy egy 20eves bombazo miatt all-e fel
2010. júl. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

A válasz megírásának időpontja: ma 15:54


Hát hallod ez olyan mintha a barátnőm mondta volna. :D Mi is 4-en voltunk, 2-en strandröpiztünk, a másik két barátnőm meg a srácot figyelték. xD Nagyon perverzek. :P :D

2010. júl. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15:56nak:szerintem a 15:49 es válaszoló nem ciki..barátom is megtudta állni h ne álljon fel neki amikor meglátott egy teljesen rámfeszülős fehér szatén nadrágban..muszáj volt neki ott ült még tesóm meg mamám is..:)
2010. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

Nyilván, a nagymamára kell gondolni. :D

Egyébként biológiailag bizonyított, hogy a merevedés csak RÉSZBEN kontrollálható foylamat.

2010. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Miert lenne attol perverz valaki, ha all a farka, mikozben jo csajokat nez? Sotet kozepkor... csak most nem a kor a sotet, hanem az emberek... -.-
2010. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!