Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan érjem el hogy elfogadják?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy elfogadják?

Figyelt kérdés

Párom fekete,és mindenki olyan fura velünk,mintha ufók lennénk,már unom.Mit tehetnék?

22/L



2015. aug. 16. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
ugyan igy vagyok:) ezzel nincs mit tenni csak legyetek boldogok:)
2015. aug. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

költözzetek haza hozzájuk

amíg fehér emberek között éltek mindig bántani fogják mert "megrontott" egy fehér lányt

2015. aug. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Ha 1x ufok vagytok mit lehet tenni:)

Amugy a magyar az 1 ilyen intolerans tarsadalom, vannak olyan helyek viszont ahol elfogadobbak az emberek, es az eletszinvonal is magasabb.

2015. aug. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Keress egy libsi országot,pl. Usa...ott van már elég nig..r!
2015. aug. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Khm......nem csodálom.


Ui: Nem vagyok rasszista.

2015. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%

1. Szégyeld magad

2. Keress hazait

2015. aug. 21. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
81%

Semmit. Ha normális, olyan, mint te, csak épp más a bőrszíne... Majd lenyugszanak, lesz ennél nagyobb gondjuk is. Engem azért néztek sokan betegnek, mert csak szimplán jóban voltam egy kínai származásúval, aki amúgy itt nőtt fel, sőt, még értelmesebb volt, mint a magyarok többsége. De aztán belátták idővel, hogy ettől ő még ugyanolyan ember.

Mondjuk az tény, hogy nekem is nagyon furán néz ki, mikor látok egy párt, ahol az egyik hófehér, a másik meg sötétbarna. Valahogy nekem se illik össze, én se tudnám magam ilyen kapcsolatban elképzelni, egy europid és egy mongoloid nem lenne olyan feltűnő, de nem szólok bele, ha ilyet látok, nem az én dolgom, még ha rokon, akkor se.

2015. aug. 24. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!