Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hoyg érjem el hogy a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hoyg érjem el hogy a szüleim elfogadják hogy elkeztem csajozni? 16vagyok

Figyelt kérdés

Van 1 bartánöm akit nagyon szeretek csak ö komáromba lkaik én pedig BP-n ezel nem is lene gond a lányt 2.5éve ismerem neten ismertem meg kb 1-2honapja találkozgatunk és öszejötünk az a baj hogy ezt a szülein nem akarják elfogadni :( Nyáron ami nemsoká itvan szeretnék nála aludni nem azét h lefeküdjek vele hanem h vele legyek mert sajna meszevan :(

hogy érjem el hoyg ezt megengedjék a szüleim ?


2008. jún. 4. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy öszinte legyek szerintem a szüleidnek örülnie kellene hogy már csajozol és nem vagy meleg...

Mondd el nekik hogy ez teljesen természetes dolog..

2008. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval.

Meséld el nekik, hogy kölcsönösen tetszetek egymásnak, komolyan gondoljátok - és kérdezd meg, vajon ők hány évesen kezdték?

Mutasd be nekik a lányt, ha lehet.

2008. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem lehet h vallásosak a szüleid????mert lehet ez is baj.

Am meg én ugy tom, h fiúknál ez nem szokot gondot okozni,inkább lányoknál ez a fiúzás meg az alvás dolog:S,de beszélj velük h te naon szeretnél vele lenni meg naon szereted, és ő is így érez mint TE:)és ha lehet télleg mutasd be nekik a szüleidet!:)

Én szüleimse akartál elfogadni h pasizok, de amikor télleg láttam h Ő az igazi(aki most van nekem)akkor mutatam be nekik, és most meg már a barátomat is naon szeretik:)

Sok szerencsét!:)

2008. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem valásosak csak szerintem nem akarják elhini h felnötem

sajnos :(

2008. jún. 4. 19:27
 5/13 anonim válasza:
48%
MOnd nekik hogy meleg vagy és aztán mond meg hogy mégsem csak ugy érzed . szinte biztos hogy elküldenek a barátnödhöz egy hétre miután látták és elhiszik hogy valóban a barátnöd
2008. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A szülőknél ez általában tényleg gondot okoz, hogy a "picifiuk/picilányuk" már felnőtt. Próbáld megmutatni nekik, hogy attól hogy már eziránt is érdeklődsz, mgé nem lettél link alak, nem fogsz drogozni, stb. mert általában ezek a félelmek is felmerülnek bennük, ha látják hogy megváltoztál. Ha fiatalnak tartanak hozzá, mondd meg nekik hogy a te korodban ez teljesne átlagos és elfogadott és semmi bajod nem lesz tőle... Illetve egyáltalán miért tiltakoznak? A korod miatt vagy mert a lány messze lakik?
2008. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy mesze lakik de van motorom az anyagi lehetöségeim szerencsére megengedik el tugyak hozá meni igaz hogy nem mindig mivel 140km-re lakik tölem ami oda visza 280+ álatlába bari nömel is motorozunk egyet ami öszesen kb 350km de anyu eböl a szempontbol jófej mer van amikor ad pézt benzinre ha nekem nincs mer hát nincs jövedelmem ...

Csak azt nem akarják h nála aludjak de h mér ..

Most nemazér de ha szeretkezni akrok vele azt napközbe is lehet nem ?

2008. jún. 4. 19:59
 8/13 A kérdező kommentje:

Ja még anyit hogy 1.5éve van jogsitványom minden hétvégén megyünk haverokal motorozni én én öszintén 16évesen még 1x nem rugtam be nem drogoztam szét az agyam nem járok diszkoba

az iagz hogy nem vagyok a legjobb atnulo de hát min csináljak a magyar meg az ijnek nem menek de pl matekbol és kémiábol 4es vagyok igaz h az éégi elég szar lesz 3.3as átlagal de hát az van elsö évem eben a suliban ... (9.es vok Egressy Gábor Kéttanyelvü müszaki szki )

Szoval szerintem emiatt se kel félteni ...

2008. jún. 4. 20:02
 9/13 A kérdező kommentje:

ja é smivel ijen mesze lakik barnöm nem tud sajna eljöni én meg nem tudom elhozni mivel 50es jogsim van :'(

szoval nem tudom mit csinájak ...

2008. jún. 4. 20:14
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj beszélni a szüleiddel, hogy felnősz és szeretnél több szabadságot, ha van valami konkrét ellenvetésük, akkor azellen te is tudsz érveket felhozni, a lényeg, hogy lássák hogy éretten gondolkodsz, nem vagy "gyerekes". Ennek ellenére még eltarthat egy ideig míg megszokják a helyzetet, de ez ellen nem lehet mit tenni, szerintem neked is szokatlan lenne, ha valamelyik közeli ismerősöd/rokonod "egyszer csak" másképp kezdene viselkedni mint amit mondjuk 10-15 évig megszoktál tőle...
2008. jún. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!