Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon magas intelligenciájú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magas intelligenciájú sráccal miben más a szex, mint a többiekkel?

Figyelt kérdés
Barátommal most fogjuk ünnepelni a harmadik hónap fordulónkat és úgy gondoltuk itt az ideje belel vágni. Na már most, kezdetben nagyon támogattam ezt az elhatározást, ám ahogy telik az idő egyre bizonytalanabb vagyok. Ugyanis ő tényleg egy zseni (sakk nagymester, Mensa tag, magyar bajnok valami „címét se értem” versenybe) míg én, hát maradjunk annyiba, hogy nem. A randik, az élet, minden teljesen más vele, mint a többi sráccal így adja magát, hogy az ágyban sem úgy működnek a dolgok, mint a korábbi partnereimmel. Tudom, kissé bizarr a kérdésem, viszont minden válaszért nagyon hálás lennék. Az igazság az, hogy fogalmam sincs, mit eszik annyira rajtam és nagyon nem akarok csalódást okozni neki. Valahányszor együtt vagyunk, mindig azt érzem, nem tudok teljes értékű párja lenni, mert én nem vagyok olyan okos, mint ő.

2015. aug. 17. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
ommmmm haaat semmiben?:D
2015. aug. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A parkapcsolatom elejen, baratnom is ugyan ezt erezte, hogy nem teljes erteku parom, butanak erezte magat mellettem. Szerencsere ez ugy 1 ev utan teljesen elmult neki, es sokkal felszabadultabbnak latom.

Ha a baratod sakk nagymester, akkor gondolom egy egesz nyugodt termeszet lehet. Vagy tevedek?

Igy a szex is annyiban lesz mas, hogy jobban oda fog rad figyelni, mint mondjuk sokan masok. Nyilvan ezt nem lehet intelligenciahoz kotni, mert sok zseni lenezo es arrogans. De ez nala szerintem nem all fent, kulonbozo esetben nem lenne veled egyutt, mivel te nem tartod magad zseninek.

2015. aug. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 orton ***** válasza:
37%
fun fact: az intelligens pasik úgy általában mindig nyomibbak a nőknél és az ágyban is, mint másik véglet a keveset gondolkodó, esetleg tahó ösztönlények. pont azért mert túl sokat agyalnak és néha túlagyalják :) szóval nyugi. ő is ember
2015. aug. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Én kimondottan csak a magas intelligenciájú pasikra bukom, viszont teljesen eltérő tapasztalataim vannak velük szexuális téren. Az exem a fene nagy intelligenciájával és műveltségével gyökkettő érzelmi intelligenciával rendelkezett, az ágyban is dögunalmas, fantáziátlan, önző és figyelmetlen volt.

Mostani párom viszont amellett, hogy magas IQ-val rendelkezik, nagyon magas az EQ-ja is, ezért vele a szex is fantasztikus.

2015. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én még olyannal nem voltam... (Ezzel nem értékelem le az exeim intelligenciáját, bár volt köztük elég csekély értelmű is, de összességében átlagos szinten voltak.)
2015. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A párom szintén Mensa tag, ott is a felső rétegbe tartozik, zseniális mérnök és fizikus. Eleinte én sem tudtam, mit eszik rajtam, de ez azon múlik, te mit gondolsz magadról. Ha azt érzed, ő több nálad, te senki vagy hozzá képest, arra rá fog menni a kapcsolatotok elég hamar. A szexnek meg semmi köze nincs az intelligenciája mértékéhez.
2015. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szexnek valóban semmi köze nincs az intelligencia mértékéhez. Létezik azonban érzelmi intelligencia is. Ennek mértéke szerintem az otthonról hozott alapanyag minőségén múlik.

Az én párom is gyalázatosan kevésnek érezte magát mellettem, az én feladatom volt ennek az orvoslása.

2015. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!