Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a jobb? A kapcsolat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb? A kapcsolat, vagy a barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

Érveket is mondjatok hogy szerinted miért jobb az egyik mint a másik :)

Kérlek korod és nemed is mellékeld :)



2015. aug. 17. 23:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
A barátság extrakkal :) szerintem egyszerubb nincs az a sok stressz es barmikor lehet szexelni egy jót es a partner társasága is kellemes es nincs veszekedés :)
2015. aug. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Az egyedüllét.
2015. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek megvan a maga szépssége
2015. aug. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hány éves korban. Ha két, sokat tapasztalt, minden csatát megjárt, 30-as felnőtt tart fenn szexkapcsolatot, áldásom rájuk. De ha fiatalok, akiknek még tanulniuk kellene a szerelmet, ismerkedni, szerelembe esni, csalódni, felállni és újra kezdeni, azt elítélem. Azokat a tanulóéveket nem hozza vissza semmi, és hiányukban sohasem fognak tudni tartós kapcsolatot kialakítani, vagy fenntartani. Sajnos ebben az életben még nem találtak ki olyan dolgot, ami kényelmes is, és hosszú távon se lesz meg a böjtje.
2015. aug. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
szerintem semmi baj a fiatalkori szexkapcsolattal...én pl.így érzem jól magam(ahogy sokan mások is):nincsenek kötöttségek,több időm jut magamra,a barátaimra vagy a tanulásra,nincs drámázás,se számonkérés...tehát nagyjából olyan,mintha egy kapcsolatból kivennéd a szar dolgokat és csak a jó maradna :D 18/L
2015. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
47%

Utolsó: És meséld már el kivel volt jobb Mikey egérrel vagy Micimackóval?


18L....

2015. aug. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"szerintem semmi baj a fiatalkori szexkapcsolattal...én pl.így érzem jól magam(ahogy sokan mások is):"

Pontosan erről beszélek, nyuszó-muszó! Most kényelmes, de később megszívod miatta.

2015. aug. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#15-ös vagyok


Később sem fogom megszívni,de kösz,hogy aggódsz. :) Karrierista típus vagyok,a jövőképemben egyáltalán nem szerepel semmiféle hosszútávú partner,se házasság.Ez természetesen változhat,de nem igazán hiszek benne,mivel én nem akarom,hogy változzon.

2015. aug. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

18 éves létedre valóban 15-ös vagy. Érzelmileg. Fogalmad sincs az életről. Tudom, hogy te ezt nem így látod, hisz 18 éves korában mindenki okosabb mindenkinél. Így van ez, mióta világ a világ. Így volt ez az én időmben is, így volt ez a gyerekeim idejében is. És így is van rendjén. Ha nem lenne a fiatalok feneketlen önbizalma, még mindig kőbaltával kergetnénk egymást.

Mindazonáltal a érzelmi élet olyan szegmense a világnak, amiben jobb, ha nem foglalsz kategorikusan állást.

2015. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Sztem a kapcsolat. Én sosem voltam a másikban, de félnék, hogy beleszeretek, és közben összejön valakivel.

20/L

2016. márc. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!