Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz, ha férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha férfi létemre élvezem, ha egy nő okosabb nálam?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, amikor egy nő okos, intelligens és lehet vele jókat beszélgetni, szórakoztató a társasága. Ez alap.


Most arra gondolok, amikor a nő okosABB.


Nehéz megmondani, hogy mikor van ez így, mert ez nem túl jól mérhető dolog (mit jelent az, hogy "okos"?) , de férfiként előfordult már nőkkel való beszélgetés, flörtölés, még randi közben is, hogy azt érzem: ez a nő intellektuálisan több mint kihívás, simán okosabb nálam.


Nem a diplomák vagy a beszélt nyelvek számára gondolok (bár az is kelthet ilyen hatást), inkább valami kisugárzásra, magabiztosságra.


Csak szerintem vonzó ez a kisugárzás? Gáz, ha férfiként tetszik nekem, mikor egy nő "okosabb"?



2015. aug. 18. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezzel az a "gond", hogy egy okos nő is vágyik erre. :) A jó hír viszont az, hogy az okosság relatív... eleve az intelligencia is több faktorból tevődik össze, a műveltségről nem is beszélve...

Nekem például kiemelkedően fontos volt az ismerkedésnél, hogy a párom szellemi partner is legyen, és szerencsére találtam is ilyen férfit. Viszont egyikünk sem okosabb a másiknál. Van, amiben ő a jobb, van, amiben én. Kiegészítjük egymást. Így mindketten fel tudunk nézni a másikra.

2015. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is alapvető, hogy a másik szellemi partner is legyen.


De az utóbbi időben tűnt fel, hogy mennyire bejön az (szexuálisan), ha a "szellemi partnerem" kicsit "le is nyom" néha. :)


Direkt nem mennék bele abba, hogy az intelligencia meg a műveltség két külön dolog, mert én sem hiszek abban, hogy az egyik ember lehet mindenben "okosabb" a másiknál.


Viszont egy adott élethelyzetben, vitában éreztem már hasonlót, azaz, hogy a nő intellektuálisan "maga mögött hagyott". És ez szerintem nagyon szexi. :)


Kérdés, hogy mennyire gáz ez egy férfitől.

2015. aug. 18. 15:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem a memóriám csapnivaló, de nem vagyok idióta. Nagyon is értelmes vagyok, mindent megértek, el lehet velem beszélgetni...
2015. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Vannak nők, akik szintén azt szeretik, ha okosabbak a választott partnernél.


Nekem is volt egy ilyen barátom, aki imádta, hogy okosabb vagyok nála. Sajnos engem viszont pont ez zavart, nem is voltunk sokáig együtt.


Nőként én azt szeretem ha a férfi okosabb mint én. De persze a legideálisabb ha kiegészítjük egymást, amihez én nem értek, ahhoz ő igen, és fordítva.

2015. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
Hihi. Olyan nincs is hogy okos nő.
2015. aug. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Minden férfinak élveznie kellene ezt, mert a nők okosabbak és ezzel meg kell békélni.
2015. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Ízlések és pofonok. Neked ez a fétised. Ha mindenki ugyan arra bukna, nagyon egysíkúak lennénk és genetikailag is előbb utúbb ugyan olyanokká válnánk.

Bár én magam nem szeretem, ha valaki lenyom, inkább a felettem szólókkal kell egyetértenem. A kiegészítés híve vagyok. Ő műszaki és pénzügyekben okosabb, én humán beállítottságú vagyok.

26/N

2015. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok ilyen örömben lesz részed, de olyanban is, amikor pont az ellenkezőjére fogsz rácsodálkozni.
2015. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az ellenkezőjére is volt már sok példa, de az nem kimondottan vonz.
2015. aug. 21. 20:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, szeretsz felnézni a nőre.
2015. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!