Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves fiúk férfiak, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk férfiak, miért kell a duci, molett hölgyeket a betonba taposni?

Figyelt kérdés
Szerintetek nekik nincs lelkiviláguk? Talán nem tudnak szeretni,és sexelni? Vannak akik minden erőfejtésük által sem tudnak lefogyni , genetikai adotság ,stb ,,,, érthetetlen mennyi bunkó és magába nem néző ember van .
2015. aug. 18. 20:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Megint az általánosítás... nekem duci párom volt és soha nem zavart! Szerettem nagyon! Ellenben Őt magát sokkal jobban zavarta! Én elfogadtam Őt, Ő saját magát nem. (ami az egészre rányomta a bélyegét sajnos, tudnék mesélni...) Hiába mondtam neki, hogy úgy szeretem ahogy van és elfogadom így, itt be, majd ott ki. Sőt, imádtam, hogy van mit fogni rajta. Mégis... épp azért talán, ami küzdelmet lefolytattunk ilyen téren, 3x is meggondolnám, mire még egyszer duci nővel kezdenék.
2015. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bántom meg őket, tiszteletbe tartom. Csak nem jönnek be, ennyi.
2015. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosíts, jobban csípem a duci, molett hölgyeket mint a vékonyakat. 30F.
2015. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

gondolom te is duci vagy, és most szakítottál a hapekkal mert valami csúnyát mondott rád.

lefogadom.

2015. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem taposom őket a betonba, viszont soha nem kerülnék velük intim kapcsolatba. Nem jönnek be, ennyi ez van.
2015. aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Asszony is ilyen, pedig nem kimondottan volt az ideálok míg meg nem ismertem. Pedig imádnivaló.
2015. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerinted a nők között nincs bunkó? Aki a vékonyakat tapossa a betonba?
2015. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kéretik nem általánosítani! És igenis jónéhány olyan pasi van aki a nőies, duci, vagy a kimondottan kövér nőket szeretik.

Korábban itt is volt már olyan kérdés, hogy hol vannak ilyen lányok!?

2015. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a nők/lányok sokkal gonoszabbak. Csak azért képesek kipécézni, csesztetni, lenézni valakit, hogy magukat szebbnek állítsák be, és ezzel lerombolják más önbizalmát. Persze fiúk/férfiak között is akad ilyen bunkó, de azok általában érettlenek és szűk látókörűek. Mindenki más, szóval abba kéne már hagyni ezt az általánosítást. Akármennyire is akarják a lányok/nők elhitetni magukkal, hogy a pasiknak csak az ilyen-olyan kell, mert nem csak. 15/L
2015. aug. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%
Mert a járdákon lévő repedéseket ők sokkal jobban kitöltik mint sovány társaik.
2015. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!